reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Cześć, widzę, że jest tu już jedna Kropka :) Ja mam termin na 24 czerwca,mieszkam teraz w Niemczech i jest to moja pierwsza ciąża. Wszystko ze mną i Maleństwem było i jest ok. Chyba przed terminem nie urodzę,czop w środku,żadnych przepowiadaczy,ale każda ciąża i poród inny,więc nigdy nie wiadomo. Pozdrawiam wszystkie Mamuśki :)
Cześć. Fajnie że dołączyłas. Im nas więcej tym lepiej :-D
 
reklama
Ok dopisałam

Klaudia może zrób sobie chłodny okład na czoło tylko się nie denerwuj bo nerwy też podnoszą ciśnienie.

A ja mam takie dziwne skurcze ale to jeszcze nie to. Sprzątam całe mieszkanie i chyba się przeforsowałam. Muszę poleżeć. Mąż pojechał do teściowej to mam ciszę. :)
 
Cześć, widzę, że jest tu już jedna Kropka :) Ja mam termin na 24 czerwca,mieszkam teraz w Niemczech i jest to moja pierwsza ciąża. Wszystko ze mną i Maleństwem było i jest ok. Chyba przed terminem nie urodzę,czop w środku,żadnych przepowiadaczy,ale każda ciąża i poród inny,więc nigdy nie wiadomo. Pozdrawiam wszystkie Mamuśki :)
Mój ostatni termin na 24. A gdzie mieszkasz w Niemczech??
 
Ale mamy wszystkie fajne terminy porodu Młody jebla miał cały dzień. Na szczęście śpi już! Byliśmy na spacerze i jak zwykle skurcze łapały i bóle w pachwinach! W poniedziałek mam termin z młodą do okulisty ale chyba wyślę teściową bo trochę się boję
 
Juz sytuacja opanowana cisnienie eleganckie ale nie wiem skad taki skok mam nadzieję, ze to jednorazowa akcja. Ja mam termin na 29 czerwca.
 
reklama
Zrobiłam sobie kawkę i znowu mnie boli brzuch jak na okres.normalnie to bym zażyła ibuprom i po kłopocie a tak się człowiek męczy a póki co to efektu nie mao_O.chyba że tam w środku coś się dzieje :o.mogę rodzić jutro popołudniu bo wybieram się do teściowej na obiad.uwielbiam jej rosołek-zwłaszcza odkąd jestem w ciąży :rolleyes:.poleże chwile może przejdzie a jak nie to pod prysznic po którym magicznie wszystko przechodzi:D
 
Do góry