reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

reklama
Dzieki,.w.takim razie jutro zasugeruje ze po prostu w terminie pojawie sie na izbie na ktg I tyle! Kolezanka mowi ze on on tydzien przed I tydzien po kaze co 2 dni przychodzic... boze gdzie pieniadze na to:(

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziwny ten twój lekarz. Ja miałam wizytę w maju potem kazał mi przyjechać w 37 tygodniu i umówić się na usg. Mała się długo nie przekrecała. I jak byłam tydzień temu tak powiedział że po porodzie się zobaczymy na kontroli. Chyba że trafię w szpitalu na niego jak będzie miał dyżur. I jakby coś to przez całą ciążę mogłam do niego zadzwonić. Ma konto na fb i udziela porad ciężarnym. Spoko lekarz. Może ma trochę cięty dowcip ale mi to nie przeszkadza.
Ale i Ciebie to na kasę chyba leci.
 
Chyba dzisiaj prędko nie zasnę mała się rozpycha,mój kosił dzisiaj trawę i teściów i zasnął na kanapie z kotem. To ja wyniosła się do sypialni. Całe łóżko moje. Nie będę szukała objawów na siłę ale coś mnie kręgosłup lędźwiowy pobolewa. I tak dałam radę w tej ciąży bo mam dwie przepukliny na kregosłupie lędźwiowym. Jeszcze nie operacyjne ale się powiększyły. Największym sprawdzianem dla mojego kręgosłupa będzie poród.

Nie chce mi się spać. Idę poszperać na allegro. :)
 
No leci leci... cala ciaze kombinowalam jak kazal przyjsc za 2 tygodnie szlam za 3 itp. Druga ciaza na pewno nie u niego, wybralam.go bo chcialam rodzic w szpitalu w ktorym pracuje ale generalnie pewnie jak zaczne rodzic to pewnie bedzie po dyzuze albo noca I trafie I tak na pewno na kogos innego:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No leci leci... cala ciaze kombinowalam jak kazal przyjsc za 2 tygodnie szlam za 3 itp. Druga ciaza na pewno nie u niego, wybralam.go bo chcialam rodzic w szpitalu w ktorym pracuje ale generalnie pewnie jak zaczne rodzic to pewnie bedzie po dyzuze albo noca I trafie I tak na pewno na kogos innego:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A ja młodą rodziłam w Pl i tak nie miałam. Całą ciąże była babka fajna,miła i wgl. Nawet na Ktg jeździłam co tydzień cały 9 mies ale do szpitala. U niej kontrole miałam jeszcze (w dzień porodu) a ogólnie to miał być poród za tydzień z wyliczonej daty! Także nie zdzierała! Usg też u niej nie robiłam bo nie miała sprzętu u sb w gabinecie!
 
Dziewczyny ja się odstresowałam po małej sprzeczce ze swoim Pograli my se w auta wyścigowe Lecę zaraz pod szybki cieplutki prysznic i lulu może znowu prześpię całą nockę jak ostatnio
U mnie już po pełni. Dwie nocki była i mnie nie ruszyło Dobranoc dziewczynki! Jutro się odezwę!
 
A to się pomyliłam! Księżyc calutki widać tyle,że nisko jest a my góry mamy dookoła i tak nic nie będzie! Na nas nic nie działa już
 
Dzień dobry :)
Spałam przy uchylonym oknie i czuję gardełko :errr:
Jest po 5 i u mnie koniec spania. Kota musiałam wypuścić i mała już się w brzuchu przeciąga. Piękne słońce dzisiaj pewnie będzie upał. Odezwę się później dzisiaj mam dużo sprzątania. A jutro do teściowej jedziemy bo sama w domu jest jak teść w szpitalu. Pójdę na rynek może truskawek kupię. :biggrin2:
 
reklama
Dzień dobry wszystkim:)
Na mnie pełnia też nie podziałała i skończyło się na kilku skurczach.tak mi się dobrze spało ale oczywiście kot mnie obudził bo drapal w drzwi do pokoju córki o po spaniu :dry:.pogoda też raczej do niczego -same sine chmury8-).poczekam aż reszta wstanie i pojadę na zakupy bo w lodówce pusto:o.też kupię jakieś owocki bo ostatnio tym się żywię a waga cały czas w gore:crazy:.mam nadzieję że to woda się zatrzymuje bo będzie kiepsko:baffled:
 
Do góry