reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

reklama
Ojj zasnęłam przed tv. Obudziłam się cała mokra. Niby jakś burza szła ale nic tylko szumu narobiło a jak było duszno tak jest nadal. Spałabym przy wiatraku ale boję się że mnie obwieje. Jyż kiedyś tak się załatwiłam.

Napiszcie jak w taki upał ubrać maleństwo na wyjście ze szpitala. Tak żeby się nie ugotowało.
 
Kawoszka ja nie mam pojęcia bo sama się zastanawiam [emoji33] u mnie nie ma dziś upału a pocę się jak prosiak [emoji33][emoji200]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U nas tak gorąco,że wyjść nie idzie! Nocka nie przespana
Ojj zasnęłam przed tv. Obudziłam się cała mokra. Niby jakś burza szła ale nic tylko szumu narobiło a jak było duszno tak jest nadal. Spałabym przy wiatraku ale boję się że mnie obwieje. Jyż kiedyś tak się załatwiłam.

Napiszcie jak w taki upał ubrać maleństwo na wyjście ze szpitala. Tak żeby się nie ugotowało.
U nas mówią tak: jak i Tobie gorąco to i dziecku! Ja naszykowałam krótkie bodziaki i skarpetki a w razie W długie bodziaki i spodnie!
 
Cześć dziewczyny
Jak się czujecie?
Moja mała dzisiaj zwiercona. Tak mam uczucie jakby rzpychała się o moją kość biodrową. Tak sobie ponyślałam że może jest główką do dołu ale nie w kanale tylko gdzieś tak przy biodrze. No ale wszystko wyjdzie na usg w szpitalu.
 
Cześć dziewczyny
Jak się czujecie?
Moja mała dzisiaj zwiercona. Tak mam uczucie jakby rzpychała się o moją kość biodrową. Tak sobie ponyślałam że może jest główką do dołu ale nie w kanale tylko gdzieś tak przy biodrze. No ale wszystko wyjdzie na usg w szpitalu.
Ja wczoraj miałam takie dziwne uczucie jak się przekręcał to dusił dosłownie na wszystko! Ja się czuję do du...najchętniej bym się położyła ale prasowanie czeka
 
U nas tak gorąco,że wyjść nie idzie! Nocka nie przespana

U nas mówią tak: jak i Tobie gorąco to i dziecku! Ja naszykowałam krótkie bodziaki i skarpetki a w razie W długie bodziaki i spodnie!
Ja mam taki komplecik półśpiochy spodnie i do tego taki rozpinany z boku kaftanik i body bez rękawków do tego czapeczka i rękawiczki. Oj no aby do domu dojechać. W samochodzie klimę ustawię z przodu tylo na 24 stopnie i powinno być ok.
 
U mnie o 3 w nocy wrony na drzewach tak krakały że zero spania. Zasnęłam przed 5. Już mnie gnie na spanie. Jeszcze się pokręcę i zdrzemnę z godzinkę.
 
Ja skończyłam prasować to też się walnę na chwilkę! Obiad od wczoraj więc jedno z głowy! Jeszcze wieczorem poprasuję to co na lince wisi i koniec roboty! A upał,już mamy 31 stopni a ja muszę jeszcze spodenki chłopa wymienić bo za ciasne
 
reklama
Hejka dziewczyny [emoji8] ja tez nie wyspana bo miałam znów skurcze nieregularne co prawda mam je do teraz plus ten śluz z krwią aż mi przeciekł przez ppdpaske ... piernicze ich rady telefoniczne jadę tam niech mnie zbadają bo jak coś się stanie to kto za to odpowie ...mówię położnej ze od niedzieli się mecze a ona ze wody nie odeszły to mam czekać !

Myślicie ze przesadzam ?
Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry