reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wakacyjne mamy 2017

Ja dzisiaj też na 4 piętro specjalnie szłam ba nogach a nie winda! Ale póki co czuję jak co jakiś czas brzuch się napina i trochę przy tym boli! Ale znając życie nic więcej nie ruszy! Mam już dość,powiem wam! Znajoma położna śmiała się dziś do B.,że ma w nocy w piątek dyżur
Dobre ja dzisiaj KTG miałam na 3 piętrze. Mój J. chciał jechać windą ale ja chciałam schodami. Jeszcze specjalnie się śmiałam że ginekolidzy na samej górze przymują żeby kobiety szybciej urodziły.
 
reklama
Czekanie najgorsze [emoji33][emoji33] i pytania wszystkich "rodzisz?" Nie ku*wa bede jak słoń 2lata chodzić ! [emoji23] ja pije te liście od 37tc i nic nie wniosły w moje życie [emoji23][emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja tu nie chcę już przeklinać ale mój mąż wrócił nie dawno od rodziców. Pojechał wykosić rzędy między malinami. Tak się składa że działka jest zaraz obok domu teściów. Wstąpił do nich i się tylko wkurzył. Zaczęli gadać że powinnam się uprzeć i zostać w szpitalu, że kto to wymyślił tyle razy jeździć na badanie. Oni żyją w jakimś średmiowieczu. Moja dupa moja sprawa. Moja teściowa kupiła małej jakąś sukienkę z tiulem (mi się nie podoba) i jyż z góry założyła że jak do nich przyjdziemy na teścia imieniny to mam ją w to ubrać. A takiego .... Ale mi się rządzicielka trafiła. Jak tak to jest dla mnie miła a za plecami to się różnych rzeczy dowiaduję.
 
Ja tu nie chcę już przeklinać ale mój mąż wrócił nie dawno od rodziców. Pojechał wykosić rzędy między malinami. Tak się składa że działka jest zaraz obok domu teściów. Wstąpił do nich i się tylko wkurzył. Zaczęli gadać że powinnam się uprzeć i zostać w szpitalu, że kto to wymyślił tyle razy jeździć na badanie. Oni żyją w jakimś średmiowieczu. Moja dupa moja sprawa. Moja teściowa kupiła małej jakąś sukienkę z tiulem (mi się nie podoba) i jyż z góry założyła że jak do nich przyjdziemy na teścia imieniny to mam ją w to ubrać. A takiego .... Ale mi się rządzicielka trafiła. Jak tak to jest dla mnie miła a za plecami to się różnych rzeczy dowiaduję.
Fazy takich ludzi powinny denerwować tylko ich samych, nie powinny Ciebie dotykać w żaden sposób. Spróbuj to olać i o tym nie myśleć, nie warto, niech się dusi we własnym sosie!
 
Dobre ja dzisiaj KTG miałam na 3 piętrze. Mój J. chciał jechać windą ale ja chciałam schodami. Jeszcze specjalnie się śmiałam że ginekolidzy na samej górze przymują żeby kobiety szybciej urodziły.
Ja tu nie chcę już przeklinać ale mój mąż wrócił nie dawno od rodziców. Pojechał wykosić rzędy między malinami. Tak się składa że działka jest zaraz obok domu teściów. Wstąpił do nich i się tylko wkurzył. Zaczęli gadać że powinnam się uprzeć i zostać w szpitalu, że kto to wymyślił tyle razy jeździć na badanie. Oni żyją w jakimś średmiowieczu. Moja dupa moja sprawa. Moja teściowa kupiła małej jakąś sukienkę z tiulem (mi się nie podoba) i jyż z góry założyła że jak do nich przyjdziemy na teścia imieniny to mam ją w to ubrać. A takiego .... Ale mi się rządzicielka trafiła. Jak tak to jest dla mnie miła a za plecami to się różnych rzeczy dowiaduję.
Jezu współczuję Ci teściowej Kawoszka! Moja pierwsza taka rządzicielka była a jak się nie dałam to 3 lata sie nie odzywała ale były był mamusi synuś,więc się rozpadło! Teraz na szczęście trafiła mi się spoko! I powiem Ci,że miałam obawy bo nie raz niemcy potrafą dać się we znaki!
 
Czekanie najgorsze [emoji33][emoji33] i pytania wszystkich "rodzisz?" Nie ku*wa bede jak słoń 2lata chodzić ! [emoji23] ja pije te liście od 37tc i nic nie wniosły w moje życie [emoji23][emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tej foxy ty to jesteś dobra! A ja jakiego mam nerwa jak mnie widzą i pytanie: jeszczw nie? Nosz ku....nic tylko jebnąć w ten pusty łeb! Jak urodzę to mnie nie zobaczą parę dni i wtedy będą wiedzieć,że urodziłam!
 
Kawoszka ale paskudna z niej baba ....moja teściowa jest niby ok ale tez ma swoje jazdy ciagle przelicza wszystko na złotówki co kupujemy i mówi ze za dużo pieniędzy wydajemy ... a przecież pracujemy na to i robimy co chcemy :) ale na szczęście mieszka w Polsce to widuje ja na skype tylko[emoji23][emoji23][emoji23] dziewczynki to która dziś rodzi ?[emoji1317][emoji41][emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kawoszka ale paskudna z niej baba ....moja teściowa jest niby ok ale tez ma swoje jazdy ciagle przelicza wszystko na złotówki co kupujemy i mówi ze za dużo pieniędzy wydajemy ... a przecież pracujemy na to i robimy co chcemy :) ale na szczęście mieszka w Polsce to widuje ja na skype tylko[emoji23][emoji23][emoji23] dziewczynki to która dziś rodzi ?[emoji1317][emoji41][emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Znając życie żadna
 
Haha Veronika co za optymizm haha [emoji23][emoji23] w sumie to pewnie prawda [emoji1320]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry