reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Foxymama jedz do szpitala. To Twoje dziecko, a przez telefon potem sie wszyscy wyprą jakby coś się stało, bo nikt rozmów nie nagrywa. Jak bedziesz miała dosyć to się wypiszesz, ale bedziesz zbadana. Ja myślę że jak Cię zbadają to coś dadzą i może się ruszy. Za długo ta krew, może to tylko szyjka sie rozwiera,a może łożysko niewydolne. Jedź żebyś potem nie płakała. Życzę dobrych wieści:wink:
 
reklama
Masz racje dzięki odezwę się jak wrócę mam nadzieje ze mnie zbadają bo robią to tutaj nie chętnie bo przecież konsultowałam się z położna ...ale No przez telefon nikt nie jest w stanie powiedzieć co się dzieje ... a wody jak wiadomo nie zawsze odchodzą ... ona mi powiedziała ze powinnam przyjechać jak będę miała skurcze co 3min ale przecież myśle ze nie każda kobieta ma zawsze regularne ... trzymajcie kciuki odezwę się później [emoji8][emoji307]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Masz racje dzięki odezwę się jak wrócę mam nadzieje ze mnie zbadają bo robią to tutaj nie chętnie bo przecież konsultowałam się z położna ...ale No przez telefon nikt nie jest w stanie powiedzieć co się dzieje ... a wody jak wiadomo nie zawsze odchodzą ... ona mi powiedziała ze powinnam przyjechać jak będę miała skurcze co 3min ale przecież myśle ze nie każda kobieta ma zawsze regularne ... trzymajcie kciuki odezwę się później [emoji8][emoji307]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jedź, jedź. Powodzenia!
Veronika, ja bym nie dała rady prasować taki upał, a jutro ma byc u nas 35 stopni :/
Kogo obstawiamy do porodu? Pierwsza chyba Foxy będzie ;)
 
Jedź, jedź. Powodzenia!
Veronika, ja bym nie dała rady prasować taki upał, a jutro ma byc u nas 35 stopni :/
Kogo obstawiamy do porodu? Pierwsza chyba Foxy będzie ;)
Kropka ale ja jeden koszyk miałam ze zeszłego tygodnia jeszcze plus wczorajsze dwa! W tym jedno wisi na lince bo już nie dam rady! Najwyżej wieczorem albo B.poprasuje! Wczoraj miałam nieregularne bóle a dziś póki co nic! Zobaczymy co piwiedzą Foxy jak wróci
 
Foxy czejamy na wieści.

A ja nie dawno się obudziłam. Leżę pod wiatrakiem. Dobrze że nie złapie nas lipiec i sierpień. Bo byśmy się ugotowały.

Ja też mam prasowanie ale uwierzcie mi to nie przeszkadza. Czasami jak mi się nazbiera to 2 godziny prasuję. Ale staram się na bierząco to robić.

Moja mała jakoś się dzisiaj kręci. Jutro jadę na 8 rano do przychodni na KTG.
Pewnie wrócę na 11-12. Te ostatnie dni są takie niby się ciągną a z drugiej strony niby lecą szybko.
 
Nie przyjęli mnie do szpitala ... No śmiech na sali pani położna stwierdziła patrząc na mnie ze to normalny powolny porod i mam wrócić do domu się wykapać a jak skurcze będą regularne to zadzwonić ona oceni sytuacje . Brak słów totalny aż nie wiem co powiedzieć mam ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nie przyjęli mnie do szpitala ... No śmiech na sali pani położna stwierdziła patrząc na mnie ze to normalny powolny porod i mam wrócić do domu się wykapać a jak skurcze będą regularne to zadzwonić ona oceni sytuacje . Brak słów totalny aż nie wiem co powiedzieć mam ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jak ona chce przez tel ocenić sytuacje?
 
Ja nie wiem . Już brak mi słów i siły . Modlę się żeby skurcze były bardziej regularne wtedy mnie przyjmą


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja nie wiem . Już brak mi słów i siły . Modlę się żeby skurcze były bardziej regularne wtedy mnie przyjmą


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dziwne zwyczaje...ja 3 tyg temu jak miałam skurcze i bóle w pachwinach to kazała odczekać godz a potem przyjechać bo ona musi mnie zbadać bo przez tel nic nie może powiedzieć!
 
reklama
Tutaj tak jest mi powiedziała ze mogę iść na izbę przyjęć ale tam tylko lekarz rodzinny przyjmuje wiec nie widziałam w tym sensu bo po badaniu ciśnienia nic nie stwierdzi .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry