reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Mniam mniam dziewczyny fajne obiadki [emoji23][emoji23][emoji23]:D Ja zrobiłam leczo :D Veronika i jeszcze ja :D w sobotę mam termin :D haha fit w sądzie dobry pretekst pogadaj z małym może się pospieszy [emoji23] zrobi to dla mamy [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Mniam mniam dziewczyny fajne obiadki [emoji23][emoji23][emoji23]:D Ja zrobiłam leczo :D Veronika i jeszcze ja :D w sobotę mam termin :D haha fit w sądzie dobry pretekst pogadaj z małym może się pospieszy [emoji23] zrobi to dla mamy [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Foxy ja kupiłam cukinię i filet z indyka, na jutro też robię leczo:-p
Mąż mój dzisiaj wolne ma. Jutro do pracy i czwarek piątek znowu wolne. Szef go zamorduje:unsure:. Ale kto mnie zawiezie. Ma tyle urlopu to przybajmniej teraz trochę wykorzysta ;).
Sennie się robi chyba przez ten upał. Podobno w Polsce po niedzieli tropikalne upały. Jakby było ciepło to po tygodniu czy półtora można by wychodzić na spacery z maleństwem. :D
 
No właśnie musi wykorzystać swoj urlop ;D o nie ja mam dość upałów [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33] No tak to jest duży plus ze jak ładna pogoda to nie trzeba gnić z maleństwem w domu [emoji7] ja znów skacze na piłce [emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Foxy ja kupiłam cukinię i filet z indyka, na jutro też robię leczo:-p
Mąż mój dzisiaj wolne ma. Jutro do pracy i czwarek piątek znowu wolne. Szef go zamorduje:unsure:. Ale kto mnie zawiezie. Ma tyle urlopu to przybajmniej teraz trochę wykorzysta ;).
Sennie się robi chyba przez ten upał. Podobno w Polsce po niedzieli tropikalne upały. Jakby było ciepło to po tygodniu czy półtora można by wychodzić na spacery z maleństwem. :D
U nas w Niemczech już Sahara! Po półtora tygodniu? U nas jak rodzisz w nocy czy rano to w ten sam dzieb już na dwór każa iść! Wózki stoją na oddziale i dawaj na powietrze!
 
No właśnie musi wykorzystać swoj urlop ;D o nie ja mam dość upałów [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33] No tak to jest duży plus ze jak ładna pogoda to nie trzeba gnić z maleństwem w domu [emoji7] ja znów skacze na piłce [emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
I co pomogła piłka?
 
Serio :eek:
Położna mówiła że latem po tygodniu na 15 minut i stopniowo codziennie wydłużać czas spacerów.
Ja tak myślę że jak jyż wrócę do domu i zobaczę jaki rytm dnia będzie miała mała to zacznę spacery.
Oj to będzie agentka. Śmialiśmy się z mężem że ja to kawę piję codziennie i to też kawoszka będzie :rofl2: ale leniuszek. A mój dzisiaj pierwszy raz był na ktg i przeżywał. Jak jakiś kolega dzwonił to przekręcał i mówił że jest z żoną na EKG :D:D. Albo dzwonią chłopaki z firmy i pytają ho czy już urodził. :p jaja jak berety.
Foxy nie skacz tak bo piłka pęknie :p:p
 
Serio :eek:
Położna mówiła że latem po tygodniu na 15 minut i stopniowo codziennie wydłużać czas spacerów.
Ja tak myślę że jak jyż wrócę do domu i zobaczę jaki rytm dnia będzie miała mała to zacznę spacery.
Oj to będzie agentka. Śmialiśmy się z mężem że ja to kawę piję codziennie i to też kawoszka będzie :rofl2: ale leniuszek. A mój dzisiaj pierwszy raz był na ktg i przeżywał. Jak jakiś kolega dzwonił to przekręcał i mówił że jest z żoną na EKG :D:D. Albo dzwonią chłopaki z firmy i pytają ho czy już urodził. :p jaja jak berety.
Foxy nie skacz tak bo piłka pęknie :p:p
Widzisz co kraj to obyczaj! Ja młodego rodziłam już w Niemczech i na początku września ale wtedy było zimno i wietrznie to nie kazali. Ale jak wyszłam w piątek ze szpitala to w niedziele już z nim chodziłam! I tak bym musiała wyjść bo trzeba było jeździć na sprawdzanie żółtaczki
 
Veronika nie :( od wczoraj sobie skacze i kręcę dupa na niej i nic się nie zmienia tylko ten cholerny śluz krwisty kapie i kapie [emoji33] . To będzie mała Kawoszka [emoji7] fajnie ze Tz był z Tobą [emoji16]. Haha No mój tez się śmieje ze ta piłka zaraz pęknie i może ze strachu wody mi odejdą haha [emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Veronika nie :( od wczoraj sobie skacze i kręcę dupa na niej i nic się nie zmienia tylko ten cholerny śluz krwisty kapie i kapie [emoji33] . To będzie mała Kawoszka [emoji7] fajnie ze Tz był z Tobą [emoji16]. Haha No mój tez się śmieje ze ta piłka zaraz pęknie i może ze strachu wody mi odejdą haha [emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja dzisiaj też na 4 piętro specjalnie szłam ba nogach a nie winda! Ale póki co czuję jak co jakiś czas brzuch się napina i trochę przy tym boli! Ale znając życie nic więcej nie ruszy! Mam już dość,powiem wam! Znajoma położna śmiała się dziś do B.,że ma w nocy w piątek dyżur
 
reklama
Ja zjadłam wiesiołek w tabletkach, mam jeszcze liście malin ale mój mąż tak się napalił na ten piątek i do tego jest to dzień ojca że powiedział dzisiaj że zero sexu tylko czekamy. Mam leżeć i czekać. Liczę na to że jakby mnie przyjeli to chyba tego samego dnia wywołują poród.
 
Do góry