reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wakacje!:D

reklama
Kamcia ja lecialam na dowod. Zreszta mozna sprawdzic to w necie Wyspy Kanaryjskie | Wstępna formalność - INVIA.SK
Kamcia-zmieniło się-juz od dwóch bodajże lat lata się tam na dowód(albo i szybciej?)przynajmniej my lecieliśmy i nikt nawet o paszport nie zapytał:)))
Dzięki :tak::tak:
A ja już taka wydygana byłam że muszę paszport wyrabiać :eek: już kombinowałam skąd 106e wytrzasnąć, choć nie to spędzało mi sen z powiek - nie mam pojęcia gdzie mogę zrobić zdjęcia (i za ile) :confused2::confused2:


Ewelcia, to będą nasze pierwsze (nie licząc podróży poślubnej) wakacje... Zawsze coś innego było "ważniejsze". W naszym przypadku to całe wolne, czas, energię, zaangażowanie poświęcaliśmy na wyjazd do Polski :nerd:
W tym roku się zawzięłam i powiedziałam basta! Jeśli mojemu eM zależy na spotkaniu z mamusią (dżołk taki ;-)) to albo lecimy na tydzień albo on leci sam. Stanęło na tym że lecimy na tydzień. Na szczęście mężowy poszedł po rozum do głowy i sam po paru dniach stwierdził że szkoda kasy na wyjazd do Pl :tak: i woli jechać na 2tyg na Teneryfę :tak::-):-) Skłamałabym gdybym powiedziała że nie jestem zadowolona z takiego obrotu sprawy :-D:-D


Margarita, czy jest "coś" z czym chciałabyś się z nami - forumkami, podzielić? ;-):tak::-)


Jedynie co mnie martwi, to to że w tym okresie co chciałabym lecieć (po 15-tym, 20-tym kwietnia) są strasznie wysokie ceny w Ryaniar :baffled::baffled: zapomniało mi się że Wielkanoc jest w tym czasie :zawstydzona/y::-:)-(
 
Barmanka-mam ten sam problem...zanim kasę na zabookowanie biletów bedę miała to pewnie ceny jeszcze podskocza:/Ale po cichu liczę na jakąś promocje:)))
 
Odswieze troche wakayjny watek:-)
Otoz jak nam sie uda to planujemy w maju jakies krotkie wakacje.Myslimy nad Teneryfa lub Portugalia.Moj K jest bardziej za Portugalia,bo krotszy lot a on nie bardzo lubi takie podroze no i boi sie czy Tobis wytrzyma podroz w samolocie.Tak wiec mam do Was pytanie,czy macie jakies sprawdzone hotele,chodzi mi zeby mialy atrakcje dla dzieci.No i w jakie rejony udac sie jesli chodzi o te 2 kraje.Ja myslalm nad Playa de las americas na Teneryfie lub Algarve w Portugali.Wiem,ze sa strony na ktorych moge poczytac opinie,ale chodzi mo o takie info z pierwszej reki.Teraz lecimy z dzieckiem,wiec zalezy mi wszystko bylo jak ma byc:tak:
 
witam.
mam pytanie do mam, ktore lecialy ze swoimi dziecmi na zagraniczne wakacje.
chodzi mi glownie o to, co dawalyscie do jedzenia swoim maluszkom?
mamy leciec do Hiszpanii, ale nie mam pojecia co zabrac do jedzenia dla dziecka (prawie 2 lata). w domu gotuje mu obiadki, no ale na wczasach raczej nie bede stac przy garach ;) mam zabrac zapas sloiczkow? boje sie, ze restauracyjne jedzenie moze nie smakowac maluchowi...
pozdrawiam!
 
kemaya jak ja byłam w Hiszpanii moja mała miała 2.5 roczku. Mielismy wykupione zywienie w hotelu - ale było wszytsko- dosłownie- takze mała zawsze znalazła coś dla siebie. Na sniadanka tosty albo bułeczki swiezutkie z masełkiem wedlinką czy dzemikiem. Jogurtów mnóstwo ! Na obiadzio zawsze mogłam coś dla małej wybrac- jak nie drugie danie to zupka jakas łagodniejsza zawsze była :tak: nie wiem- zalezy to chyba od hotelu co mają w ofercie. W kazdym razie ja ani jednego "sloiczka" ze sobą nie tachalam;-)
Udanego wypoczynku. A i dodam,ze nic małej po "tamtym" jedzeniu nie było.
 
reklama
co do Hiszpanii... my latamy tam do kolezanki i nigdy nic nie biore po pierwsze tanie wszystko a owoce slodziutkie i warzywka cudowne ...sloiczkow masa wyboru..ale jesli nie chcesz nic tam gotowac to jak pisze Margaritta... napewno w htelach zawsze cos znajdzie sie na 2 latka pysznego
 
Do góry