reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wahania - czy próbować zachodzić w ciążę po poronieniu

reklama
Hej dziewczyny. Mam pytanie o Wasze cykle - czy jak już @ wróciła to były regularne?
Miałam 3 @, pierwsza po 40 dniach, potem co 28. Później był jeden taki dziwny z plamieniami, potem krwawieniem ale też po 28 dniach i teraz 30 dzień cyklu i nic. Owulacje miałam 16 dni temu na pewno bo sprawdzam testami.
Biorę antybiotyki ale dawka raz w tygodniu. Gdybym nie sprawdzała owulacji to bym się tak nie przejmowała, ale wiem że była a @ nie przychodzi. W ciąży nie jestem, zdążyłam zrobić test 🤦‍♀️. Panicznie boję się teraz zajść żeby nie powtórzyła się historia. Poza tym miała robić test HPV po miesiączce a ta franca nie chce przyjść 😡
 
Jak się czujesz po tej dawce 150 acardu ? Na wieczór bierzesz? Czy heparyna działa jakby bardziej miejscowo ?
Na początku brałam tak jak jest napisane na ulotce, czyli po posiłku i było to zazwyczaj po obiedzie. Pierwsze dni kończyły się palpitacji serca. Kiedy o tym powiedziałam ginowi to dostałam informacje, żeby brać na noc. I jest teraz spoko, nic nie odczuwam. Heparynę wstrzykuje w brzuch przed południem i po niej nic nie odczuwam. Poza tym, ze chyba w miarę brania tych wszystkich leków to każdy zastrzyk kończy się małym wyciekiem krwi
 
Cześć, dziewczyny.
Mam problem. Ostatnio po poronieniu przyszedł okres był bardzo bolacy. Wczoraj się skonczyl. A dziś nagle pojawiło się plamienie żywą krwią. Nie wiem czy to normalne , martwię się. Dodam jeszcze że przenosilam pudełko było trochę ciężkie..
 
Cześć, dziewczyny.
Mam problem. Ostatnio po poronieniu przyszedł okres był bardzo bolacy. Wczoraj się skonczyl. A dziś nagle pojawiło się plamienie żywą krwią. Nie wiem czy to normalne , martwię się. Dodam jeszcze że przenosilam pudełko było trochę ciężkie..
A ile jesteś po @? Miałaś łyżeczkowanie?
Może się doczyszczasz 🤔
 
Trafiłam do szpitala 22.04. Na drugi dzień miałam zrobione usg nie było widać zarodka nic A krwawilam strasznie , miałam straszne bóle brzucha. I tego samego dnia zrobili mi łyżeczkowanie.
A byłaś już na kontroli u lekarza? Może nie doczyścili Cię do końca i organizm nie może sobie poradzić.
Ja po łyżeczkowania krwawiłam 2 tygodnie z później jeszcze tydzień plamiłam. Pierwsza miesiączka przyszła po 40 dniach i też krawilam intensywnie.
Chyba najlepiej by było gdyby obejrzał Cię lekarz i wykonał USG.
 
Byłam na kontroli i było wszystko okej. Bylam jakoś w połowie maja, przed tym okresem co się pojawił 27.05.
A byłaś już na kontroli u lekarza? Może nie doczyścili Cię do końca i organizm nie może sobie poradzić.
Ja po łyżeczkowania krwawiłam 2 tygodnie z później jeszcze tydzień plamiłam. Pierwsza miesiączka przyszła po 40 dniach i też krawilam intensywnie.
Chyba najlepiej by było gdyby obejrzał Cię lekarz i wykonał USG.
 
reklama
Hej ja w pierwszych dwóch @ miałam taki dzień przerwy w krwawieniu myslam że się skończyła i nagle krew, w ostatniej już tak nie było ale i tak trwała 7 dni . Pierwsze cykle trwały po 25 dni, ostatni tylko 23 dni
 
Do góry