reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wahania - czy próbować zachodzić w ciążę po poronieniu

Hmmm, myślę, że wszystko jest możliwe. Jeśli to Maluszek to super 🥰 Nic tylko się cieszyć. A jeśli to jelita - to i tak lepiej myśleć, że to dzidzia - bo to jest mega przyjemne uczucie :-) :)

Twój synek czeka na siostrę czy braciszka? :)



Świetne wieści! Gratulacje :-) :)👍
Nie nakręcaj się, nie rozmyślaj za dużo. Postaraj się nie stresować i cieszyć każdym kolejnym dniem :)
No i koniecznie raportuj jak tam podglądanie maluszka 15/10 :)
Trzymam kciuki!
Synek chyba woli braciszka 😜
 
reklama
Hej 🤜🤛
Wszystko zaczęło się powoli układać. Dzwoniłam do mojego rodzinnego w sprawie badań i hormonów. Zamienił thyrozol na propyltiouracil, bo jest bezpieczniejszy w pierwszym trymestrze.
No i byłam na usg. Jest ciałko żółte, jest serduszko. Z USG wynika że to 6 t 6 d.
Bałam się strasznie, bo właśnie dzisiaj mam bóle jak w czasie miesiączki. Ale póki co wszystko jest dobrze.
Dziękuję Wam bardzo ❤️
 
Hej 🤜🤛
Wszystko zaczęło się powoli układać. Dzwoniłam do mojego rodzinnego w sprawie badań i hormonów. Zamienił thyrozol na propyltiouracil, bo jest bezpieczniejszy w pierwszym trymestrze.
No i byłam na usg. Jest ciałko żółte, jest serduszko. Z USG wynika że to 6 t 6 d.
Bałam się strasznie, bo właśnie dzisiaj mam bóle jak w czasie miesiączki. Ale póki co wszystko jest dobrze.
Dziękuję Wam bardzo ❤
A nie mówiłam?
Cieszę się bardzo ❤️
 
@MalyGosc kochana pamiętam jak pisałaś, że kontrolujesz TSH i FT4, jak często kontrolujesz?
Moja gin mówiła mam, że na każdej wizycie będzie dawać mi skierowanie a ostatnio była ta inna, zerknęła na wynik i powiedziała, że ok. Teraz mi się uświadomiło, że nie dała mi kolejnego skierowanie na te badania, dała tylko na morfologię i mocz i to po moim przypomnieniu. Tak się zastanawiam teraz jak często rzeczywiście powinno się kontrolować, ja biorę euthyrox 25. Tak myślę, że chyba dokupię sobie te badania 🤔
 
reklama
Do góry