reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wahania - czy próbować zachodzić w ciążę po poronieniu

reklama
@Wielka Mi :) ja też średnio lubię ćwiczyć, choć np. na zumbę lubię chodzić.
Dieta to podstawa a ćwiczenia pomagają, ale wystarczy choć pół godziny marszu dziennie. Ważny jest każdy ruch.
Komunię mamy 7.06. to już niewiele czasu zostało 😏.

A zamierzasz chodzić jak otworzą siłki i kluby fitness? Ja lubię tylko aqua aerobik, ale samej ciężko mi się zmobilizować, żeby chodzić. Leniuch ze mnie 🤷‍♀️
Faktycznie Komunię macie już lada chwila. Niecałe 2 tygodnie. Masz już kreację? :) Synek podekscytowany?

Moje cycki są jakieś nienormalne. W dzien nie bolą, albo bolą średnio. A w nocy to jak zarwą to czuję jakby mi ścięgna ktoś wyrywał. Mój gin powiedział, zeby czekać do prenatalnych i się uspokoić. Więc czekam.
Mój pies? :D Miał być malamutem, ale za bardzo podobny do husky'ego. A jak wyrósł to każdy myli go z łajką... Jednym słowem, kupowałam szczeniaka podobno odrzuconego przez matkę, a właściciel matki nie chciał jej pokazać. No ale ze skradł moje serce to już odpuściłam. I nie żałuję, bo na lepszego psa nie mogłam trafić :)

Kochany ten Twój pieseczek 🐶 Rozumiem, że grzeje Ci miejsce w łóżku? 🤪 Wygląda na młodziutkiego, ile ma?
Kto powiedział, że cycki powinny być normalne? 🤪 Mają być kształtne i jędrne, poza tym mogą być wariatami 🤣 Słuchaj swojego gina bo to mądry chłop jest (mimo, że młody i niezbyt urodziwy - jak dobrze pamiętam 😂 )

Preferuję dziewczynkę :) kucyki, warkoczyki, spineczki, kolorowe gumeczki 💞

Też chciałam mieć dziewczynkę 🥰 czesać warkoczyki, ubierać sukieneczki i buszować w różowych szmatkach, dopóki nie zobaczyłam pierwszego bezzębnego uśmiechu mojego SYNA, strzelonego przez sen w drugiej dobie życia 😁🤣
 
A zamierzasz chodzić jak otworzą siłki i kluby fitness? Ja lubię tylko aqua aerobik, ale samej ciężko mi się zmobilizować, żeby chodzić. Leniuch ze mnie 🤷‍♀️
Faktycznie Komunię macie już lada chwila. Niecałe 2 tygodnie. Masz już kreację? :) Synek podekscytowany?



Kochany ten Twój pieseczek 🐶 Rozumiem, że grzeje Ci miejsce w łóżku? 🤪 Wygląda na młodziutkiego, ile ma?
Kto powiedział, że cycki powinny być normalne? 🤪 Mają być kształtne i jędrne, poza tym mogą być wariatami 🤣 Słuchaj swojego gina bo to mądry chłop jest (mimo, że młody i niezbyt urodziwy - jak dobrze pamiętam 😂 )



Też chciałam mieć dziewczynkę 🥰 czesać warkoczyki, ubierać sukieneczki i buszować w różowych szmatkach, dopóki nie zobaczyłam pierwszego bezzębnego uśmiechu mojego SYNA, strzelonego przez sen w drugiej dobie życia 😁🤣
Na razie chodzić nie będę. Ćwiczę w domu, jak mi się uda 😁😛.
Właśnie nie mam kreacji 🙄. Ja rzadko chodzę w kieckach i ciężko mi wybrać, już ze 20 przymierzałam. Aktualnie zamówiłam przez neta, ale nie wiem co z tego wyjdzie 😁🤔.
Synek ogólnie ok. Boi się spowiedzi 😁.
 

Załączniki

  • received_187442499316346.jpeg
    received_187442499316346.jpeg
    895,6 KB · Wyświetleń: 22
  • received_541132829916117.jpeg
    received_541132829916117.jpeg
    147,6 KB · Wyświetleń: 20
@Wielka Mi :) odnośnie słodyczy też mam problem, ale bardzo się ograniczam, choć to ciężkie jest, bo mój mąż to chyba jest od nich uzależniony i u nas zawsze coś jest. Mój mąż pochłania słodycze a jest chudy jak palec i gdzie tu sprawiedliwość... 🤔🤷.
 
Na razie chodzić nie będę. Ćwiczę w domu, jak mi się uda 😁😛.
Właśnie nie mam kreacji 🙄. Ja rzadko chodzę w kieckach i ciężko mi wybrać, już ze 20 przymierzałam. Aktualnie zamówiłam przez neta, ale nie wiem co z tego wyjdzie 😁🤔.
Synek ogólnie ok. Boi się spowiedzi 😁.

Nie lubię zamawiać ciuchów przez neta bo zawsze się boję, że rozmiar nie będzie dobry, ale trzymam kciuki, żeby u Ciebie wszystko pasowało :) Jaki kolor wybrałaś? :)

Haha, nie dziwię się synkowi, że boi się spowiedzi :p chociaż "grzechy" na pewno ma "niezwykle poważne" 🤪 Sama forma spowiedzi może napawać strachem, w końcu nie jest łatwo opowiadać obcemu co się robiło nie tak jak powinno :p

Psinki macie urocze 🥰 Uwielbiam wszystkie, choć sama póki co nie mam żadnego (całymi dniami nie ma nas w domu) Wcześniejszego - sznaucerka miniaturkę dostałam od męża na 18-stkę :p (oczywiście wtedy nie był jeszcze moim mężem) ;)

Zazdroszczę Twojemu mężowi, że może bezkarnie wciągać słodycze i nie tyje.... :)
 
Czy któraś z was miała poronienie indukowane tabletkami ? Ja jutro mam mieć w szpitalu- diagnoza się potwierdziła o obumarciu ciąży.. zapytałam o szanse na poronienie samoistne ale może to trwać długo, nastomiast na pytanie ile muszę odczekać ze staraniami o następny odpowiedział ze pol roku ? Czy naprawdę trzeba aż tyle czekać
 
reklama
Ja miałam w środę tydzień temu dwie dawki ale organizm nie dał rady i musieli mi zrobić łyżeczkowanie. Po tabletkach jak Ci wystarczą będziesz mogła się od razu starać, pół roku to gruba przesada. Po łyżeczkowaniu zalecają 3 miesiące ale często jak na kontroli wszystko jest ok to pozwalają po pierwszym okresie. Trzymaj się!
Czy któraś z was miała poronienie indukowane tabletkami ? Ja jutro mam mieć w szpitalu- diagnoza się potwierdziła o obumarciu ciąży.. zapytałam o szanse na poronienie samoistne ale może to trwać długo, nastomiast na pytanie ile muszę odczekać ze staraniami o następny odpowiedział ze pol roku ? Czy naprawdę trzeba aż tyle czekać
 
Do góry