reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga,zdrowie i rozwój naszych pociech

my juz caly tydzien w samym body smigamy :)
Ale sa upaly.
Tez nie lubie mlodej przerzewac, ostatnio miala body, spodenki krotkie, a kolezanka synka w dresie - rajtkah i czapce welnianej!!! Masakra jakas, heh
 
reklama
Hej laski. My bylysmy w szpitalu trzy dni, zabarala nas karetka bo Nikola ciezko oddychala. Odoskrzelowe zapalenie pluc, zastrzyki do poniedzialku rano i wieczorem
 
Kasikego zero objawow, zaczelo sie od wlasnie tego problemu z oddechem. We wtorek nas wzieli, a wieczorem na oddziale zlapala ja goraczka 38.6C. A na drugi dzien rano stwierdzono wlasnie to odoskrzelowe zapalenie pluc.
 
Paulina zdrowia dla Córy, oby jak najszybciej z tego wyszła i choróbsko więcej nie wróciło!
U nas body jakoś słabo się sprawdza więc jak cieplej to tylko koszulka i spodenki. Młody jest długi w torsie i jak zakładam mu body na 86-92 to znowu spada mu z ramion a jak trochę bardziej dopasowane założę to znowu jak narobi w pampersa to siusiak mega zgnieciony i tak i tak zle. Ale wiadomo jak chłodniej to bodziak musi być. A ciuszki też jak część z was kupuję w lumpeksie, teraz jak jesteśmy w Ostrołęce to tu jest taka wyprzedaż we wtorki, wsio po 2zł! A i jeszcze mamy komis niedaleko bloku więc małego planuję w tym tygodniu obkupić na sezon jesień-zima bo w krk mam wszędzie daleko;/
Ignacy wczoraj się pierwszy raz puścił :-p
Wstał przy fotelu i przeszedł ze 2 metry siam do mamy;-) coś czuję, że jak ojciec po nas przyjedzie pod koniec miesiąca to syn po niego wyjdzie. Oczywiście wolałabym żeby dłużej raczkował i martwię się o bioderka/kręgosłup ale go już się nie da zmusić do siedzenia w zabawkach, chce stać przy czym się da, odwraca się i szuka do kogo podejść.
 
Ostatnia edycja:
Paulina oby Nikola szybko wróciła do zdrowia,biedne dzieciątko.Teraz popatrzyłam na Twój suwaczek-czy ty masz 17 lat?rany jeśli tak to Cie podziwiam,taka młoda mama daje rade:-)
Misza ja właśnie tez myśle o zakupach na jesien i zime i ciągle sie zastanawiam jakie rozmiary kupować bo mały teraz nosi 86,wiec nie wiem czy kupowac kombinezon zimowy na 92 czy jeszcze wiekszy,to samo z jesienią nie wiem jaka kurtke kupic:zawstydzona/y:
 
Paulina mam nadzieję, że z Nikolą już jest ok:) bidusia malutka..
Misza jak mały się już sam puszcza to znaczy, że daje rade i ja bym mu nie zabraniała. U nas też się już kilka razy zdarzyło,że Krzyś się puścił-kroczków jeszcze nie zrobił sam,ale wszystko przed nim.
Ostatnio go jakieś cholerstwo pogryzło w nocy na czole, powoli ślady po bąbelkach schodzą, ale na końcu ma małe białe kropeczki jakby ropne..mam nadzieję, że to nic złego.
Debi z kombinezonem na zimę bym się na Twoim miejscu jeszcze wstrzymała chwilkę, a jak już to kupiłabym chyba większy niż 92. Jakby nie patrzeć do zimy jeszcze kilka miesięcy zostało.
 
reklama
paulina ale z Ciebie młódka ;-) teraz być może Ci trudniej (choć z tego co widać po opisach jesteś szczęśliwą mamą) ale za to Ty jak będziesz miała 30tkę to skoczysz z Młodą na imprezę a ja za 13 lat będę już dawno po 40 :-(
debi ja kupię teraz kurtkę tylko, z kombinezonem poczekam, rodzice będą w pazdzierniku jechać na urodziny do Małego to mi kupią i przywiozą. Ale jak bym kupowała teraz to raczej większy niż na 92, zima znów może potrwać do kwietnia a to na małym dziecku duża różnica w cm.
elutka mojego jakaś zmutowana mucha ugryzła ostatnio w nocy i ma kropę średnicy centymetra na środku czoła trochę bliżej nosa, wygląda jak hinduska;-) nie da się niestety ustrzec maluchów przed wszystkimi owadziskami.
 
Do góry