reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga,zdrowie i rozwój naszych pociech

ehh i tak widze ze mloda przebil. bo mja teraz moze 8"200 wazy
hehe te dzieci z 20stegk jakies takie szczuplaski sa :-)

u nas dalej problem z pcem, jutro zaczne zaoisywac co 'wydala'.. bo wydah i sie ze dryi den cs za malo... niewiem ci ribic?. do lekarza czy co?
 
reklama
emotion, niektóre tak mają, że bardzo mało piją..młody jak były upały żłopał wodę na potęgę, a dzisiaj może 30ml wypił..zawsze możesz skonsultować z lekarzem

już mnie przyzwyczaiłaś do rozszyfrowywania twoich postów :-D
 
pisze na tableci dlateg mi 'krzywo wychodzi' :-)
teraz zazwyczaj tek albo tablet to 'niewyrazne mi wychodzi' :-)

moja wlasne nie pije nic, czy upal czy nie, w upaly mze 20 ml do 30 ml pila... wlasnie sobie pyslalam ze trzeba kujjnac na kupki i wogule pampki domwo.. zobaczyc czy jest ok.
 
emotion, moja też nie chce pić, podaję jej butelkę z piciem dosłownie co pięć minut, w ciągu dnia max 60 ml- jak są upały, a taj jak teraz, może wcale nie pić. Lekarka powiedziała mi, że dopóki jest siusiu w pampersie (w takiej ilości jak zawsze) to jest ok. Ja sama dużo nie piję-2 kawki i 2 herbaty. Może to taka uroda naszych dziewczyn.
 
Kasiu możesz malutką wyposażyć w kapciuszki albo skarpetko-buciki do raczkowania, takie z gumowa podeszwą. Mój Skarb zasuwał aż mu się kolana ścierały :-D
 
emotion_sickness może podaj jej picie w jakiejś nowej butelce czy niekapku? Może to ją zachęci?
 
mam kilka niekapkow, i kilka butelek nic nie dziala. lyzeczka tez 'ba'.
dzis wiecej siusiala ale i tak mi sie nie podoba ze nie pije :-\ kupki tez 'suchsze'

do tego np dzis od 13 do 21 nie hciala jesc... wszystko juz wymyslalam i w sumie moze 3 lyzeczki zjadla :-\

wczoraj przypadkiem jak czytalam o tym jak maluchy malo pija, jedna dziewczyna napisala zeby dawac w temp takie jak daje sie mleko, ze dala swojej pocieszce tak przypadkiem i sie chycila picia.

to jedem oimysl, a jak nie zadziala to sprobuje dawac jej do picia mleko modyfikowane - rozcinczone - jak kol syn mial biegunke to jej tak zalecili w sitalu zeby zamiast np 7 miarek na 210 ml dawac, to dac np. 2 miarki. ze wtedy lekkie na zoladek jak napoj a i cdzicko ma plyny.

dodam ze kaszy na wieczor je ok 150 - 200 ml, w nocy ok. 50 mleka i rano 150 - 200 grysiku. i z tym nie ma problemu. ((ok 6 miarek- takich od mleka- grysiku/kaszki na 210 ml wody))
 
reklama
A może to po prostu zęby jej idą? Olafowi jak szły zęby też nie chciał jeść ani pić. A jak w ogóle się zachowuje?
 
Do góry