reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga / wzrost naszcyh Maluszków

reklama
Ula wlasnie mi sie przypomnialo ze mialam Ci tutaj odpisac. Co do porównania wagi naszej młodzieży to pomyslalam sobie ze Olinkowi dobrze na tym mleczku bo waży tyle co mój ale jest jedno ale :) Oli urodził sie prawie pół kilo lżejszy od mojego!! Marcel miał 3700 :) Wiec fajnie nadrobił. Gdyby jadł takie końskie porcje co Marcel to teraz miałby z 15 kg hahahaha. Serio ja nie wiem gdzie sie to młodemu mieściło ale jadł tyle ze moja mama na to patrzec nie mogła bo to były mega porcje. Teraz je jakby mniej ale czesciej bo dodał sobie 2 sniadanie i przegryzki....świetną ma przemiane materii. Wszystko wylata, serio on jest tak mega aktywny ze nie da sie go zatrzymać i nie ma mowy zeby usiadł na 5 min. Autentycznie cały dzień biega, on nie chodzi tylko biega i przerwe ma tylko jak spi okolo 1.5 godz na dzien
 
reklama
woooooooooooooooooow Olaf króluje :D nieeeeeeeeeeeźźźźźźźźźleeeeeeeee. Ale z drugiej strony on jeszcze nie chodzi to moze nie ma gdzie tego wylatać :) Co nie zmiena faktu ze kawał chłopa ;p nic dziwnego ze nie chce mu sie ruszyc tyłka [zart] hahahha :p
 
Do góry