reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga / wzrost naszcyh Maluszków

reklama
Wczoraj wreszcie zmierzyliśmy naszą Gośkę, bo wzrokowo wyszło mi , że kobitka urosła - ma 72 cm i waży 8,7 kg, nóżka ok. 12 cm.:-D
 
Jak mój wyzdrowieje też pojde na bilans (bo na bilans to ze zdrowym dzieckiem tylko?) na moje wadze wychodz,że ma 11kg
 
my idziemy na szczepienie 14 grudnia, to wtedy Hania dokładnie zwaza i zmierza :)
bilans chyba nie musi byc zdrowe dziecko, no ale wygodniej ze zdrowym.
Napewno szczepienie to zdrowe..
 
reklama
Marcel na 12 m-cy i 4 dni waży 10,600 i 79 cm a na mojej wadze pokazywało tez 11 kg nawet 11,1 hahahahaha a tu psikus.....troche chudszy....moim zdaniem za chudy....w porównaniu do kiedys....pogubił te cudne fałdki, gdzie nie chwyce to kosci :D:D tylko jeszcze uda pokaźne mu zostały :D:D:D:D takie moje podsumowanie wzrostowe: od ostatniej wizyty w 3 m-ce urósł 5 cm a od urodzenia 23 cm :):)
 
Ostatnia edycja:
Do góry