reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga w ciąży

w domu nie wchodziłam na wagę od początku więc nie wiem Ale cos czuje że będzie na plusie Oj będzie.....:zawstydzona/y:tylko ze przez te moje wymioty nie wiem dlaczego Ale mam to w nosie Z Piotrkiem miałam +20kg i "samo" przy cycusiowaniu zeszło w 8msc Potem nadrobiłam z 3kg ale to przez moje zamiłowanie do jedzonka:sorry2:
 
reklama
Witam mamy,
ja schudłam 2kg i przytyłam 2kg, więc jestem na zero. :szok:
Chociaż od wczoraj schudłam 1/2 kg-to jest tendencja spadkowa a jem normalnie i niczym sie nie przejmuję.
nie łudzę się , że nic nie przytyję.
Raczej boję się że jak wyskoczę z wagą to już tak poważnie
 
ja jestem dokładnie w 15tc i przytyłam juz 5 kg :/ jak tak dalej pójdzie to do porodu mogę ważyć z 80kg :-(
 
Ja dokładnie nie wiem ile na plusie. Startowałam z 54kg. Teraz na pewno troszkę więcej ale staram się patrzeć na to co wkładam do buzi. Ostatnia ciąża skończyła się 23kg na plusie, chociaż zaczęla się bardzo niewinnie i zaczęlam tyć pod koniec 4 miesiąca. Potem to już poleciało. Teraz obiecałam sobie, że już nie dopuszczę do takiego stanu. Ale tak to musiało się skończyć jak zamiast obiadu miałam ochotę na czekoladkę.
 
noi wczoraj na wadze....tyle samo A nawet parę deko mniej Czyli nie jest źle W 14tc nic nie przytyłam a z Piotrusiem byłam juz 4kg do przodu
 
A ja znowu schudłam:tak:, ale lekarz wcale sie nie zmartwił.
Powiedział, że jeszcze zdążę przytyć. Mam na to prawie pół roku. A potem znowu odchudzanie.:-D
 
Jak ostatnio bylam u ginki to wazylam 65 kilo a teraz juz 69 bylam w szoku jak zobaczylam ile jest na wadze, wogole to sie zdziwila ze jak na 18 tudzien to mam taki wielki brzuch:-D:szok:
 
ja do wrzesnia żyje w błogiej nie świadomości bez wagi Ale coś czuje że przytyje i to znacznie W końcu mąż zaczął gotować:-D
 
reklama
Ja ważyłam się w piątek u gina i jest 2 kg na plusie. Niby tylko 2 ale w dżinsy biodrówki i tak mam problem się zmieścić.:-D
 
Do góry