reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga w ciąży

reklama
Albiniec, mamm też taką nadzieję.
zauważyłam, że oprócz tego,że już nie tyję to mi się sylwetka zmieniła.
tzn. brzuszek wypchnęło mi bardziej do przodu i się obniżył;-)
 
U mnie też się już obniżył :-) I w końcu mogę trochę odetchnąć od tej cholernej zgagi, przez którą po nocach spać nie mogłam. Za to teraz dzidzi naciska na pęcherz i latam co chwilę siku. Hehe :-D Ale to już niedługo.
 
ja mam ten sam problem z siusianiem! lepiej się oddycha i nie mam już zgagi, ale za to jestem wyjątkowo częstym gościem toalety!! :crazy:
i też brzunio już niżej, to znaczy, że zbliżamy się do końca :)
 
a ja siusiam o dziwo normalnie i nie wstaje w nocy Ale zgaga-masakra Pali strasznie
dziś sie wazyłam u lekarza 35tc +12,5 W ciągu 20 dni niecałe kg więcej Jest szansa że nie przekrocze 15kg do cc zostało mi jeszcze 34dni:szok::szok::szok:
niestety ważę juz o 0,5kg więcej niż jak szłam rodzić Piotrusia:zawstydzona/y:

Pocieszam się że siostra po pierwszej ciąży też miała problem ze zrzuceniem a po drugiem w ciągu 3msc zrzuciła to co przybrała w ciąży plus 12kg jeszcze
 
a ja siusiam czesto, zgagę mam codziennie :-( i z tego co mi sie wydaje, zaczął mi czop schodzić. Ja przytyłam 10 kg ale przed ciazą 5 kg. Moja koleżanka przez 4 miesiace schudła 20 kg, wiecej niz przytyła. Je jak szalona i tak chudnie.
 
reklama
Ja dziś po wizycie i wazonku oczywiście. 37 tydzień i +12 kg.wiecej raczej nie bedzie bo jutro do szpitala ide i pewnie porod mnie czeka......:tak:
 
Do góry