reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga w ciąży

reklama
Wiecie moja przyjaciółka przytyła od wagi wyjsciowej 4 kg. ale najpierw schudła 8 kg. Czyli jak zaszła w ciąże to wazyła 68 kg, potem 60 a na koniec 72 kg. Czyli przez całą ciąże przytyła 4 kg. Daniel wazył 3 kg i mierzył 54 cm a urodził sie w 34 tyg.
 
mnie waga na szczescie troche przystopowala. najdramatyczniejszy byl chyba 6 miesiac ( i koniec 5 ) bo tylam w zastraszajacym tempie. Pamietam ze chyba w jednym tyg przybylo mi kolo 3 kilo.Teraz to okolo 250 gramow na tydzien - ale to juz raczej dziecko przybiera tluszczyku bo nie zauwazylam zeby mi uda albo brzuch rosl.
 
dziewczynki znow waga podrosla juz waze 70,5 kg.-czyli 17,5 kg.na + a jeszcze 6 tygodni ;) ale ca tam waga rosnie bo ciagle jem hehe-----pozniej zrzuce :)
 
od dwoch tygodni waga nie drgnela- jak bylo 70 kilo tak jest. Z jednej strony to dobrze ale troche sie martwie- bo przeciez dzidzia powinna byc ciezsza z kazdym dniem a tu nic
 
reklama
Ja podobno bede rodzic 11 stycznia czyli o wiele wczesniej niz termin wcześniejszy przewidywał (21), +11 kg, hhmm 14 kg sobie zaplanowałam, i chyba dotrwam:)
 
Do góry