reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży ta "prawidłowa" i rzeczywista

to ja własnie juz poszłam jakies 16kg. nie wiem jak to sie stalo:-) , ale mam podejrzenia, ze to przez notoryczne jedzenie słodyczy:-D :-D :-D . pozniej sie bede martwila jak to zgubic. odkładam juz i tak na zabieg usunięcia rozstępow, wiec o kilkset zlotych dłuzej pozbieram, zeby zgubic kilasy:-) :-) :-) :-)


 
reklama
ja w ciąży przytyłam 18 kg a po powrocie już była dycha mniej:)))resztę zgubiłam bez problemu karmiąc piersią.zostały mi 2 kg dodatkowe ale się cieszę bo przed ciążą ważyłam zaledwie 46 kg, teraz jest 48 i ok.
 
ja natomiast przez cala ciaze bylam bardzo slodkożerna i przybralam 17kg. o dziwo, szybko wszystko zgubilam. teraz mam 1-2 kg takie "huśtawkowe", ale to dlatego, ze uzalenienie do slodyczy mi pozostalo...
 
Witam serdecznie :)

Jestem w ósmym tygodniu ciązy i przytyłam już 6 kg, ale zbiegło się to z rzuceniem palenia. Tak jak niezbyt przepadałam za słodyczami teraz mam na nie wielkiego smaka ;). Nie martwie się jednak wagą bo to nasz ( dzidzi i mój ) czas i pozwalam sobie pofolgować...a potem....bede się martwić ;)
 
hej,
ja przybrałam do dziś 6,2 kg.
to niewiele,
ale jem tylko tyle żeby przeżyć bo na żarcie nie mogę patrzeć,
jem wyłąćznie kilogramy nabiału -
- tylko na to mam chęć,
nie mogę patrzeć na słodycze a zapach czekolady mnie zabija
ciągle mi niedobrze
w pierszej ciązy przybrałam 8 kg po powrocie ze szpitala z córcią ważyłam 14,5 kg mniej,
lekarze mi niewierzyli że rodziłam
wyglądałam jak zagłodzona osa
mówili że wiedzą jak wyglada matka polka po porodzie,
ale ja tak miałam...
:-) :-) :-)
 
reklama
Ja do porodu szlam z waga 90 kg:tak: ,przybralam prawie 30:szok: ,do teraz nie wrocilam do formy,chociaz 9 miesiecy karmilam wiec diety tam odchudzajacej nie stosowalam.Przysmnam sie ze jeszcze sie po porodzie nie wazylam,boje sie popasc w depresje,czasem dobrze zyc w blogiej nieswiadomosci:-D ,ale naprawde bardzo zle sie czuje w swoim ciele:-( ,chociaz mowia ze juz bardzo duzo zrzucilam.Kiedys (przed ciaza) zawsze bylam szczupla,wiec mysle ze predzej czy pozniej wroce do wagi jakiejs rozsadnej:-) .Najwazniejsze ze mam zdrowa,sliczna coreczke:tak: :-) .
 
Do góry