reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

A nawiazujac jeszcze do glownego tematu wagi , nie martwcie sie na zapas, kilogramy czasem sa, czasem ich nie ma, jesli nasi faceci nas kochaja to takie jakie jestesmy z wieksza lub mniejsza odrobina cialka;) ja np lubie wziac sie czasem ostro za siebie i widziec efekty z tygodnia na tydzien,czy w wiekszych odstepach czasu.Wtedy podnosi sie samoocena czyz nie;)? wiec wszystko musi byc super;) pozdrowionka dla Wszystkich:*
Tu masz rację, że nasi faceci kochają nas i akurat waga tutaj nie jest najistotniejsza. Ponadto zauważyłam,że jest tu grono osób, które po prostu pisze ile waży,bez podtekstów pt. "Boże,jaka ja jestem gruba,oszaleję zaraz..." i wcale nie martwią się na zapas.To forum chyba nie temu służy.
A co do podnoszenia własnej samooceny poprzez odchudzanie się - hmmmmmm znam lepsze metody,ale oki-jeśli czegoś takiego potrzebujesz, Twoja sprawa. Pozatym również uważam,że zrzucenie 10 kg w ciągu miesiąca nie jest zbyt zdrowe i mimo,że teraz nie widzisz może żadnych skutków ubocznych, kiedyś dadzą o sobie znać. Możesz się nie zgodzić ze mną,to jest moje subiektywne zdanie,ale sądzę,że kilka osób się ze mną zgodzi. Pozdrawiam.
 
reklama
Owszem,kazdy ma swoje metody. Ja piszac ze potrafie zrzucic nawet 10kg w ciagu miesiaca, moge komus w glowie wytworzyc mylne wrazenie, ze sie glodze,albo zyje o chlebie i wodzie,co jest nieprawda. Duzo owocow, picie wody mineralnej i chociaz 1,5 godziny cwiczen dziennie daja takie mile efekty. Narazie poki co, w ciazy nie odmawiam sobie niczego.No dobra, moze tylko tyle,ze od 18stej to staram sie jesc tylko owoce albo jogurty.Ale co zrobic jak moj facet wraca po pracy o 3 rano i zaraz sie pyta, zeby moze cos zrobic mi do jedzonka:D? Jak tu tego nie wykorzystac, hehe;) i ja np nie mam problemu ze slodyczami, ale uwielbiam wlasnie nocne tosty z wedlinka i serem, no Monis sie przy nich rozplywa;) Ale kwestia przestawienia sie i przyzwyczajenia. Po porodzie mam zakodowane juz wziecie sie za siebie;) Kobitki zreszta zobaczycie jak szybko bedziecie chudnac, sa przypadki ze przez sam porod kobieta gubi 7, 8kg(dziecko, lozysko itd) no i teraz (bynajmniej ja) mamy inny tryb zycia. A po porodzie bedziemy mialy czym sie zajmowac,co robic, non stop na nogach;) wiec myk myk i kilogramy pojda w dol;)az milo bedzie wchodzic na wage;)!:*:-)
 
Owszem,kazdy ma swoje metody. Ja piszac ze potrafie zrzucic nawet 10kg w ciagu miesiaca, moge komus w glowie wytworzyc mylne wrazenie, ze sie glodze,albo zyje o chlebie i wodzie,co jest nieprawda. Duzo owocow, picie wody mineralnej i chociaz 1,5 godziny cwiczen dziennie daja takie mile efekty. Narazie poki co, w ciazy nie odmawiam sobie niczego.No dobra, moze tylko tyle,ze od 18stej to staram sie jesc tylko owoce albo jogurty.Ale co zrobic jak moj facet wraca po pracy o 3 rano i zaraz sie pyta, zeby moze cos zrobic mi do jedzonka:D? Jak tu tego nie wykorzystac, hehe;) i ja np nie mam problemu ze slodyczami, ale uwielbiam wlasnie nocne tosty z wedlinka i serem, no Monis sie przy nich rozplywa;) Ale kwestia przestawienia sie i przyzwyczajenia. Po porodzie mam zakodowane juz wziecie sie za siebie;) Kobitki zreszta zobaczycie jak szybko bedziecie chudnac, sa przypadki ze przez sam porod kobieta gubi 7, 8kg(dziecko, lozysko itd) no i teraz (bynajmniej ja) mamy inny tryb zycia. A po porodzie bedziemy mialy czym sie zajmowac,co robic, non stop na nogach;) wiec myk myk i kilogramy pojda w dol;)az milo bedzie wchodzic na wage;)!:*:-)

to Twoje pierwsze dziecko? Jesli tak to skąd możesz wiedzieć? Ja w pierwszej ciązy przybrałam 27 kg, w samym porodzie straciłam 13, a potem mimo zajęć i karmienia piersią więcej zejść nie chciało.
Nie powtarzaj szumnych nagłowków kolorowych gazet, kazda kobieta ma inny metabolizm i to co spala jedna nie koniecznie musi spalic i druga.
Kończąc - nie mam wielich kompleksów mimo, że po poprzedniej ciąży "trochę mi zostało". Teraz w drugiej ciązy jem rozsądniej i to widac na wadze, a to jakie będzie moje samopoczucie z własnym ciałem po porodzie i jaka będzie moja ocena zupełnie nie zależy od mojego męża tylko odemnie samej...
 
to Twoje pierwsze dziecko? Jesli tak to skąd możesz wiedzieć? Ja w pierwszej ciązy przybrałam 27 kg, w samym porodzie straciłam 13, a potem mimo zajęć i karmienia piersią więcej zejść nie chciało.
Nie powtarzaj szumnych nagłowków kolorowych gazet, kazda kobieta ma inny metabolizm i to co spala jedna nie koniecznie musi spalic i druga.
Kończąc - nie mam wielich kompleksów mimo, że po poprzedniej ciąży "trochę mi zostało". Teraz w drugiej ciązy jem rozsądniej i to widac na wadze, a to jakie będzie moje samopoczucie z własnym ciałem po porodzie i jaka będzie moja ocena zupełnie nie zależy od mojego męża tylko odemnie samej...
abeja lubie czytać twoje posty :-)
 
Abeja owszem to bedzie moje pierwsze dziecko;) NIe czytuje takich czasopism wiec nie mam co cytowac.;) Mam jednak sporo kolezanek ktore juz maja swoje dzieci, a jak moze nie zauwazylas napisalam ze "znam przypadki" hehs.. spoko.. Ja przytylam 15kg i mam nadzieje,ze teraz schudne w ostatnich miesiacach. Moja samoocena zalezy od mojego nastawienia ,ale wiem ze niektorzy opieraja sie na opini swoich drugich polowek;) a chyba kazda z Nas lubi sie podobac swojemu facetowi w 100%;) Wiem,ze kazdy ma indywidualny organizm,ale wiem tez,ze jak sie chce to mozna (moze nie wszystko) a sporo zbic i tyle;) pozdrowionka dla Wszystkich:* :-)
 
ja tylko pisze to co mysle;) Karolinusia - ciesze sie niezmiernie ze nie tylko ja mam "ciety" jezyk, nudno by bylo;) a forum uwazam za miejsce przede wszystkim wymiany pogladow, zdan i dlatego uwazam,ze nie musze sie przedstawiac, opisywac swojego przypadku itd. Ja lubie byc anonimowa i pisac konkretnie co mysle i nic wiecej.:*
Amoniak ale nikt tu nie chciał, żebyś opisywała swojego przypadku, po prostu mamy tu pewne zasady, (które chyba nikogo nie urażają)... może poczytaj sobie ten watek to zrozumiesz o co Karolinusi chodziło.
A wymiana zdan na forum? jak najbardziej wskazana:tak:
 
Elizabeth dzieki za podpowiedz, bo wczesniej nie wiedzialam o jakis "zasadach" ktore tu panuja;) jednakze ja do nikogo sie nie doczepiam,nikogo nie atakuje,a sama zostalam zbombardowana na samym wstepie, a niektorzy wrecz chcieli mnie zablokowac jakbym co najmniej kogos zbluznila;) pozdrowionka;)
 
Abeja owszem to bedzie moje pierwsze dziecko;) NIe czytuje takich czasopism wiec nie mam co cytowac.;) Mam jednak sporo kolezanek ktore juz maja swoje dzieci, a jak moze nie zauwazylas napisalam ze "znam przypadki" hehs.. spoko.. Ja przytylam 15kg i mam nadzieje,ze teraz schudne w ostatnich miesiacach. Moja samoocena zalezy od mojego nastawienia ,ale wiem ze niektorzy opieraja sie na opini swoich drugich polowek;) a chyba kazda z Nas lubi sie podobac swojemu facetowi w 100%;) Wiem,ze kazdy ma indywidualny organizm,ale wiem tez,ze jak sie chce to mozna (moze nie wszystko) a sporo zbic i tyle;) pozdrowionka dla Wszystkich:* :-)
nie wiem czy wież odchudzanie ale jak karmisz to też trzebauważać co się je niby każdy mówi jak będziesz katrmić to szybko rzucisz mi się nie udalo a gotowałam sobie miesko zero tłustego dopiero jak przestałam karmic dziecko to sie wziełam za siebie i schudłam po 7miesiąćach
 
a ja na to wszystko zjem sobie ciasta, dodam że z kremem, galaretką, jabłkami i prażonymi wiórkami kokosowymi z cukrem ;-);-) a co jak mam być gruba to po co sobie żałować :-D:-D
 
reklama
Do góry