reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

reklama
mi dziś stukneło 60kg, czyli 8kg na plusie... ginka mówi, że w tym tempie to dobiję do 12kg...:-p, ostatnio przybywa mi 2kg na m-c...
 
u mnie wychodzi 58kg, czyli plus 12kg, no ale waga u lekarza jest zawsze milsza dla mnie i podaje bardziej optymistyczną wersję, a nie wiedzieć czemu moje domowe wagi zawsze znajdują tych kilogramów trochę więcej :-D:-D No ale teraz zdecydowanie wybieram tę milszą wersję..
a swoją drogą zastanawiam się jaki będzie ten październikowy finisz..? :confused:
 
U mnie +16,5. Ale jak tak sobie policzyłam ostatnio ile co waży (wody, łożysko, dodatkowa krew itp) to mi wyszło, że może ze 2 kg są moje, a reszta Dzieciów :-D
 
Ja mam 8.8kg na plusie ale wyszło, że od ostatniej wizyty u gina 4 tygodnie temu schudłam 0,6kg. Lekarz powiedział, że to dziecko musi tyć a nie ja i wszystko jest ok, bo zdecydowanie za dużo przytyłam w II trymestrze to mam z czego tracić.
 
reklama
szczerze? to nie wiem o czym Wy piszecie? piecdziesiat cos kilogramow,albo nawet 60-cos to jest NIC. Ja mam 176 wzrostu,jestem znaczy sie dosc wysoka osoba, przed ciaza wazylam jakies 75kg ostatnio weszlam na wage i co .. no coz.. 90 kg;) i wiecie co? Wiem ze juz na poczatku przyszlego roku bede wazyc 65kg;) wiem,bo wierze w siebie i wiem na co mnie stac;) juz raz schudlam 10kg w ciagu miesiaca;) zreszta.. czytalam,ze samo dziecko i lozysko ktore nosimy w brzuchu wazy ok 13kg,wiec czym sie martwic;)? Ja tam lubie swoje cialko nawet teraz,bo jest proporcjonalne,nie weszlo mi tylko w pupe czy boczki,ale po troszku tu i owdzie;) wiec nie zalamywac sie dziewczyny i nie piszcie mi o jakis 50-ciu ilus kilogramach,bo to pryszcz;):p pozdrowionka:*
 
Do góry