reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

reklama
racja, mój organizm od dwóch dni wołał o szarlotkę :-D więc dziś poszłam na łatwiznę i kupiłam gotowe surowe ciasto francuskie i jabłka, i w 15 min miałam świeżutkie ciasteczka francuskie :-D
 
No troche mi ulżyło po dzisiejszej wizycie, przez miesiąc +700gr a ogólnie od najniższej wagi +3,7kg :-)jeszcze 2 miesiące , może nie będzie tak strasznie a co najważniejsze z dzidzią ok:-D
 
Matko,co to jest 6 kg!! ;-p Mi we wtorek wyszło, że mam +13 i każdy się dziwi gdzie to poszło, że tylko brzuch mi urósł... W ogóle to wam powiem, że jak przyjechałam tutaj na pomorze to wszyscy się zachwycają jak wyglądam jak na mój wiek ciąży. Każdy spodziewał się hipopotama ;-) tak dosłownie słyszałam. Jeszcze nigdy nie usłyszałam tylke komplementów na temat mojego wyglądu, gdzie ja osobiście jestem już wszystkim zmęczona i ciesze się, że juz tak blisko końca. Choć z drugiej strony jeżeli chodzi o poród to chciałąbym go odwlec jak najdłużej by się tylko dało...
 
ja mam +10kg jak zaczęłam marudzić doktorowi to stwierdził że najważniejsze jest z jaką wagą się finiszuje:tak: ze córcią szłam ładnie na początku stycznia miałam +8kg a do 2 marca uzbierałam +18kg:szok: do 7 marca nie stawałam na wadze ze strachu ale myślę że do 20kg jak nic doszło:szok:
 
reklama
Ja dziś rano ważyłam 77.1kg, czyli 8.1kg na plus, troszkę zjechałam ostatnio bo miałam już prawie 79kg.
 
Do góry