reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

cześć dziewczyny,
ja 9 kg, ale idzie jak na razie w brzuszek:-D, ostatnio pani doktor na badaniu oznajmiła mi ze jakieś 5-6kg nie więcej jest będę przybierać w takim tempie jak teraz
 
reklama
Hej:-)
Ja do 25 tc przybierałam na wadze o jakieś 0,7 kg, teraz to się zmieniło,maluszek jest na ostatnim etapie, więc teraz waga pójdzie w górę. W sumie już 8 kg na plusie, jeszcze troszkę mi zostało, ważne żeby z synkiem było wszytko ok. Moja gin. ma pacjentkę, któa w całej ciąży przytyła jakieś 3-4 kg ale ważyła przed ciążą prawie 90 kg, podobno,że szczupłe dziewczyny więcej przybierają, ale chyba nie ma normy, zgodzicie się ze mną?:)
 
moja przyjaciółka jest bardzo szczupła a przytyła jak na razie 8,5kg termin ma na 1 września:szok: a ja mam już 9kg a gdzie tam październik 25:szok:
 
moja przyjaciółka jest bardzo szczupła a przytyła jak na razie 8,5kg termin ma na 1 września:szok: a ja mam już 9kg a gdzie tam październik 25:szok:

Roksi,to widzę,że mamy ten sam termin-25.10 :-) no pięknie. Z tym,że ja mam mieć cc po 15.10, więc termin to tylko teoria. No a z tymi kg to nieźle- ja nawet się zastanawiałam,kurcze tak mało mnie przybywa,a teraz widzę, że robię się duuużżża. A tu zima idzie a z zimą przeważnie waga szla ciut wyżej:) Będę wielorybem normalnie...
Roksi, jakbyś chciała spisać się ze mną - zapraszam Cię!
Milej niedzieli wszystkim życzę!
 
W ciągu ostatniego miesiąca przybralam 3kg... No, 2,7, jeśli mam być dokładna... Sporo. Ale z uwagi na cukier teraz mnie czeka okres totalnej abstynencji cukrowej, więc może przy kolejnym ważeniu nie będzie aż tak źle.
 
reklama
Wiecie co ja tak panikowałam odnośnie wagi ale przyznam że jakoś mam to gdzieś wczoraj o 23 zajadałam się pyszną milką...:-D:-D Pączkami też z marmoladka pyszności .Mój m wczoraj na zakupach wrzucił do koszyka mamo to ja ja tam patrze na tą okładkę a tam "odchudzanie po ciąży" jacy nasi mężczyźni potrafią nas wspierać koniec świata:-D:-D Uśmiałam się... Powiem wam że później będę się przejmować... Jakoś nie chce się smucić rozmiarem mojego tyłka teraz
 
Do góry