reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

mi wyszły po porodzie.... ale mam nadzieję, że was to ominie :-D

tak czy siak - to generalnie zalezy od skóry.
 
reklama
To jakiś specjalny dla kobiet w ciąży? Ja ostatnio kupiłam nowe opakowanie tego dax perfecta, ale do końca ciąży mi na pewno nie wystarczy, bo ostatnio coraz większa powierzchnia do smarowania. Na szczęście nie swędzi mnie już skóra ostatnio.

ten garnier z hydro urea to normalny balsam do ciała tzn nie spacjalny dla kobiet w ciąży
 
Normalny balsam, ale jestem z niego zadowolona ;-) Na razie, póki rozstępów nie mam, nie stosuję specjalnych kosmetyków, jedynie oliwkę. Najważniejsze, żeby skóra była nawilżona, brzuszek nie swędział i żeby nie za szybko przybierać na wadze.. A rozstępy jak mają wyjść, to i tak wyjdą, niestety.. Najlepszymi kremami nie da się im zapobiec. Ale to chyba wie każda mama i każda ma cichą nadzieję, że ją ten nieestetyczny problem ominie ;-) Tak, jak pisała Abeja, to cholerstwo może się zrobić i po porodzie, i w trakcie, i przed.. Gdzieś tu na forum czytałam, że dziewczynie zrobiły się właśnie w trakcie porodu, inna pisała, że miała termin na sobotę, urodziła w poniedziałek i przez te dwa dni wyszły paskudy..
 
no fakt fakt:tak::tak::tak: ale naprawde jakos tak widze te liczby i nic mnie to nie przekonuje absolutnie ja bylam taka w miare drobna babiczka a teraz wszyscy wala do mnie tekstami grubasek, albo kolezanka wczoraj "oj ale uroslas w barach, w pape od ciebie nie chciala bym dostac" no po prostu kobieta sumo tak sie czuje:zawstydzona/y::zawstydzona/y: co za ludzie gadaja i nie mysla bo jednak czasami takie slowa ranią:zawstydzona/y:
Mój luby mówi, że boi się ze mną wychodzić z domu, bo go będzie Green Peace ścigał za prowadzanie się z wielorybem :wściekła/y::-)
Zauważyłam, że od kiedy widać mi brzuch wszystkie panie są dla mnie milutkie albo właśnie takie uszczypliwe uwagi z ich ust padają. Zołzy :-) Lepiej niech nie denerwują kobiet w ciąży :tak::-D
 
Gdzieś wyczytałam, że jeżeli przed ciążą nie było cellulitu, to na 90% w ciąży się on pojawi. Na ile to prawda nie wiem, ale chyba coś w tym jest, bo większość z nas na niego narzeka :-p Zostaje przeczekać, a po ciąży odpowiednia dieta i ćwiczenia, i znów będą z nas niezłe laski ;-) Oczywiście, o ile znajdziemy na to wszystko czas :tak: :-)
 
To mój dowcipniś miał troszkę inną wersję. Powiedział, żebym zbyt blisko nad wodą nie leżała, bo jak przyjedzie Green Peace, to będą chcieli wielorybka z powrotem do wody wrzucić :-D:dry:
 
Taaa, dowcipniś ;-):dry: Tylko dlaczego jak ja się próbuję odgryźć, to zawsze się obraża? :-p Oni z nas mogą żartować, my już nie.. :oo: A teraz będzie miał jeszcze 2 kg więcej powodów, żeby żartować ze swojej ciężarówki ;-) Ogólnie już 9 kg na plusie.. Czas ograniczyć lody :tak:
 
reklama
U mnie prawie 13 kg na plusie, teraz waze tyle co z pierwszym synkiem przy porodzie, ciekawe co to bedzie na koncu!
 
Do góry