reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

ja akurat jestem wysoka więc te 9kg jakoś się rozłożyło;-) ale jak któraś jest szczuplutka i drobniutka to 9kg od razu widać:baffled: a tam jeszcze 2 miesiące i znów będziemy szczuplutkie:tak:
 
reklama
Ja po wczorajszym ważeniu na wizycie, nie jest źle + 6 kg. No ale ja miałam nadwagę przed zajściem w ciążę (już pisałam wczesniej od roku i 8 miesięcy nie palę :-D) bo tak jakos pofolgowałam sobie z jedzonkiem. Także Wy dziewczyny się tak nie stresujcie, bo raczej szybko powrócicie do poprzedniej wagi a mnie czekać będzie dodatkowo walka z tą nadwagą. Smutno troszke jak przypomnę sobie mnie z wagą 55 kg kilka lat temu a przed ciażą doszłam do 80 kg. Także ja dźwigam niemały balast :happy2: Ale co tam, po urodzeniu trza sie brać za siebie i powrócic do rozm. 38 ;-)no dobra do 40 mam 173 to starczy :-D
 
Mi się zrobiły rozstepy na piersiach...i posladkach... chociaz od poczatku ciazy przytylam 7kg, biust mi urósł o niecaly rozmiar, tylek doslownie minimalnie, a rozstepy sa... :(
Staram się pogodzić z tym, ze moje cialo juz nigdy nie bedzie takie samo ale... myslalam, ze unikne tych przebrzydlych rozstepow ! :wściekła/y:


EDIT: Wróciłam własnie z miasta w poszukiwaniu tej oliwki Sanosan, i nici ;( Byłam chyba w 6 aptekach roznych sieci... Więc kupiłam krem przeciw rozstepom mamma mia ZIAJKA... uzywala go ktoras z Was? Pisze, ze zapobiega powstawaniu rozstepow i rozjasnia te juz istniejace...
teraz wybieram sie do pobliskiego marketu, tam tez jest jeszcze jedna apteka, mam nadzieje ze jakims cudem tam bedzie ta oliwka Sanosan bo się na nią napaliłam przez Amelkową :p
 
Ostatnia edycja:
Ja używam ziajki od rana a wieczorem oliwka bambino i na razie, odpukać, rozstępów nie ma. Ale nie wiem jak będzie dalej, trochę jeszcze czasu w końcu zostało.
 
EDIT: Wróciłam własnie z miasta w poszukiwaniu tej oliwki Sanosan, i nici ;( Byłam chyba w 6 aptekach roznych sieci... Więc kupiłam krem przeciw rozstepom mamma mia ZIAJKA... uzywala go ktoras z Was? Pisze, ze zapobiega powstawaniu rozstepow i rozjasnia te juz istniejace...
teraz wybieram sie do pobliskiego marketu, tam tez jest jeszcze jedna apteka, mam nadzieje ze jakims cudem tam bedzie ta oliwka Sanosan bo się na nią napaliłam przez Amelkową :p[/QUOTE]

Ja mam i jestem z niego bardzo zadowolona:-). Na razie tylko jeden rozstęp mam na udzie, ale ja w ogóle na udach opuchnięta jestem i celulit mam:wściekła/y:. Może jakoś niedokładnie się smarowałam. W każdym bądź razie nie powiększa mi się i chyba naprawdę coraz jaśniejszy się robi:-)
 
asienka_r - dobrze chociaz uslyszec to, bo jak patrze na te moje rozstepy... i w kolejnej aptece nie bylo Saosanu, takze wypadlo na oliwke w zelu Johnsona...
 
reklama
ja odpukać nie mam rozstępów, ani na piersiach ani na brzuszku ani nigdzie.
ale smaruję się jak szalona Pharmaceris na rozstępy i Pharmaceris do pielęgnacji biustu. a czasami nacieram też całe ciało oliwką w żelu, choc nie powiedziane, że mi nie wyjdą jeszcze.........
 
Do góry