reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

Ja niestety też się przeraziłam na widok mojej pupy i ud :szok::szok::szok: pocieszam się tym że jak będę karmić to mały to wszystko wyssie wraz z mlekiem :tak: do tego jakieś ćwiczenia i oby pomogło :oo::oo::oo:
 
reklama
Odkąd jestem na diecie bez cukrowej waga stanęła, zważyłam się dziś i jest 78,1kg, 23.07 było 78,2kg, więc wygląda na to, że chyba udało się zatrzymać tę przerażającą tendencję tycia ponad 1kg na tydzień.
I tak:
w I trymestrze schudłam 3kg
a w II trymestrze przytyłam 12 kg :szok:.
Więc mam 9 na plusie od początku ciąży.
 
Ostatnia edycja:
Petinka, spróbuj Garniera ten nowy balsam, z hydro urea. Jak się nim posmaruję rano, to cały dzień jestem gładziutka :tak: I jakoś włoski na nogach wolniej po nim odrastają :-D Jedynie zapach może się nie podobać. I dość długa się wchłania. Ja to mam obsesję na punkcie suchego brzuszka, smaruję się kilka razy dziennie, balsamem rano, oliwką w ciągu dnia (mam tę rossmanową, bo zapach bambino zaczął mnie drażnić po pewnym czasie). Do tego pod prysznicem masaż gąbką. Rozstępy na razie mi się nie robią, ale jeszcze trochę zostało ;-) Pojawił się za to cholerny cellulit :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: I brązuję się balsamem Soraya, nie śmierdzi po nim tak bardzo skóra :tak:
Za to strasznie wysypało mnie na plecach i ramionach, a cera zaczęła się przetłuszczać, eh.. Mam mocniejsze paznokcie, ale włosy się nie poprawiły, nadal cienkie i wypadają, aż się boję, co to będzie po porodzie...
 
aż się idę zważyć bo tego daaawno nie robiłam...

edit: jest 9 na plusie. teraz ważę 65 kg. Zważę się jeszcze rano bo teraz to jestem taka obżarta że ledwo się turlam po mieszkaniu ;)
 
ja się rano ważyłam i mam też 9kg:tak: umówmy się że jak we trzy mamy 9kg to oznacza książkową wagę;-):-)
 
A mi się wydaje właśnie że ta moja waga na 29TC czyli jakieś 4,5 - 5kg do przodu to jakoś tak mało, no ale nie wiem... :baffled:
 
dziewczyny ja troche sie podlamalam musze sie wam przyznac..nie wiem jakos tak dziwnia sie czuje bo wazylam 57/58 i teraz waga z wczorajszej wizyty pokazuje mi ze waze 69:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:naprawde dziwnie sie czuje ale lekarz jak zobaczyl moja mine to mi wytlumaczyl ze :
dodatkowe 2L krwii
wody plodowe 2L
dziecko liczmy obecnie okolo 1,5 Kg
sama macica 1Kg
po cycuszku 500g czyli 1Kg
no w pewnym stopniu ok ale jakos tak i tak dziwnie sie czuje...moze zaczynam niepotrzebnie panikowac...:zawstydzona/y:
 
Guziczek ja bym dodała jeszcze z 1litr wody zatrzymanej w organizmie:tak: patrząc na mój cellulit to musi tak być;-)
 
reklama
no fakt fakt:tak::tak::tak: ale naprawde jakos tak widze te liczby i nic mnie to nie przekonuje absolutnie ja bylam taka w miare drobna babiczka a teraz wszyscy wala do mnie tekstami grubasek, albo kolezanka wczoraj "oj ale uroslas w barach, w pape od ciebie nie chciala bym dostac" no po prostu kobieta sumo tak sie czuje:zawstydzona/y::zawstydzona/y: co za ludzie gadaja i nie mysla bo jednak czasami takie slowa ranią:zawstydzona/y:
 
Do góry