reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

Wróciłam od gina właśnie. Ważenie wskazało 6 na plusie od początku ciąży. Tylko ja do tego doliczam jeszcze 5 bo tyle przytyłam tuż przed ciążą. Więc razem to już 11 jest:szok:. Bo po ciąży chciałabym wrócić do tej wagi, którą miałam zanim przytyłam tak:eek:. Mam nadzieję że dam radę:baffled:
 
reklama
Dziewczyny, nie jest źle. Teraz już tylko 2 miesiące i wszystko zacznie wracać do normy ;-) Będziemy pięknymi,szczupłymi, zadowolonymi z siebie, a także najwspanialszymi mamami;-)
 
u mnie niestety po okazało się, że nie przytyłam nic!!! w przeciągu ostatniego miesiąca... a to niedobrze... czyli nadal jestem tylko 9 kg na plusie... ale to chyba przez dietę owocowo- warzywną i stres:sorry:
 

Ja zamierzam - schudnać, mieć czas na fitness czy kawę z kolezankami - a do tego być dobrą mamą ;-)
x2

Hej Mamuśki! Jestem w 28 tygodniu ciąży i na razie przytyłam 6kg, co mnie bardzo cieszy, bo przed ciążą miałam 79kg. Mam nadzieję, że Synek będzie jak najwięcej korzystał z moich( niemałych) zasobów tłuszczyków! Wesoło Was pozdrawiamy!

Witaj :-)

Ja jutro mam wizytę. Ale nowości się nie spodziewam. Dwa tygodnie temu miałam USG, wiec praktycznie idę tylko po L4.
 
Ja dziś na wizycie byłam ważona i teraz już 70 kg,jak w mordę strzelił.Nie wiem skąd się to bierze,ja naprawdę nie jem dużo,raczej często i w małych ilościach,dużo owoców i warzyw,z powietrza chyba tyję;-);-);-)
 
Moj maz twierdzi ze nie zauwazyl zebym sie obzerala, a na domowej wadze +17 kg jak nic;-)ale nie martwie sie bardzo:tak:zreszta wiekszosc kg jak juz wspominalam to moj duzy synus z otoczeniem (wg poloznej);-):-)
 
a ja się cieszę. wczoraj wziełąm się na odwagę i weszłąm na wagę. w ciągu 2 tyg przytyłam jakieś 0,5 kg. więc w sumie jest 10 kg na +. nie jest najgorzej. ciągle mam nadzieje ze więcej jak 15 nie będzie.
 
pszczółka maja, też mam taką nadzieję ;-) wizytę mam w środę, zobaczymy :tak: ostatnio było 7 na plusie, może i tym razem tragedii nie będzie..
 
reklama
Do góry