reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

reklama
Monisia witaj w klubie - zaspiewajmy razem..:DDD
Karolinusia :)))
Mi moj M mowi ze mu te nadprogramowe kilogramy nie przeszkadzaja ale ze sama lepiej sie poczuje jak cos z tym zrobie. Ja mam dosyc tej nadwagi!!! Ale nic mi sie nie chce..:((( Tak naprawde myslalam zeby pojsc na basen ale oficjalnie nie ma na to czasu..nieoficjalnie..wstydze sie rozstepow..wszedzie..Dziwne jest - ze sie nie obzeram,slodycze przyhamowalam..a kg rosna..:((( Ciagle latam w ciazowkach bo w nic innego nie wchodze a jak bym kupila cos w wiekszym rozmiarze to juz wogole nic nie chcialoby mi sie robic ze soba.. Wogole jakas zrezygnowana jestem i czuje sie strasznie we wlasnej skorze. Na mysl o cwiczeniach - od razu odzywa sie glosik "jak mi sie nie chce".. Nie wiem co ze mna nie tak..
 
mayo ruszaj z Dukanem..ta dieta poprawia nastrój..nie głodujesz..kilosy lecą..chce sie żyć..do roboty..nie wymaga wiele..tylko jedzenia tego na co pozwala Dukan..warto sie pomeczyć..wierz mi!!!
 
Mayo- ja tez mam pełno rozstępów. Najwięcej mam na brzchu i udach. Na udach nie powiem, bledną, nie są już tak widoczne, myślałam, że będzie gorzej, na brzuchu jest pól na pół. Są i ciemne i jasne. Też planujemy iść z małą na basen, chodzić jakiś raz,czy dwa razy w tygodniu jak już będzie cieplej. Strój dwuczęściowy nie wchodzi w grę. W jednoczęściowym też tak średnio, więc postanowiłam kupić sobie strój w typie Tankini. To jest taka bluzeczka z majtkami. Myślę, że to będzie najlepsze rozwiązanie;-) A i przy okazji trochę ruchu mi się przyda:p
 
Ja sie pochwale, ze mam -6kg na wadze i tylko kilogram do wagi przedciazowej tak wiec super. Wczoraj weszlam w spodnie ktore nosilam do pracy jeszcze przed ciaza wiec moje samopoczucie jest ogromniaste :)
 
reklama
łysa widzisz!!! super!!! gratulacje!!!

monisia: Z tego co ja się orientuję to nie powinno się.
W książce jest napisane zresztą:
"W tym czasie, niezależnie od nadwagi, nie do pomyslenia jest
wprowadzenie jakiejkolwiek kuracji odchudzającej,bo miałby to
negatywny wpływ na wzrost i rozwój noworodka.
Zaleca sie przyjąc stosowanie diety podobnej do stosowanej w zwykłej
ciązy fazy Protal III złagodzonej poprzez 3 zalecenia:
- dodatkowy drugi owoc zamiast jednego,
-użycie półtłustego mleka i nabiału (20% tł) w miejsce chudych (0%),
-unikac proteinowego czwartku".
 
Do góry