reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

i jeszcze jedno czy karmiąc piersią można pić czerwoną herbate czy nie za bardzo bo nie chce ryzykować zdrowiem małego

Doti jako taka czerwona herbata chyba nie jest odpowiednia dla karmiących, ale polecam rooibos -napar z czerwonokrzewu (pomaga też w odchudzaniu :-)). Ja pije tylko zieloną i właśnie rooibos. Choć straszna ze mnie herbaciara, inne herbatki muszą poczekać jak przestanę karmić;-). Najlepiej poczytaj sobie:
Herbaciany cykl - napój Rooibos
.
 
reklama
Gratuluje Wam każdego straconego kilograma a ja jeszcze nie zaczęłąm diety, chciałabym ale kurcze taki leń i czekoladoholik ze mnie że szok
 
ja chciałam się poskarżyć... mając 172 cm ważę 49 kilo...... traaaagedia :( mam nadzieję, że to już koniec tendencji spadkowej bo wyglądam jak kościotrup :/
 
UWAGA!!! melduję, że z pewną nutką dekadencji spróbowałam założyć przedciążowe jeansy!!! i...zmieściłam się bez problemu! Co za super dzień.
Można gratulować!

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
GRATULUJĘ...
ja mieszcze sie we wszystkie rzeczy sprzed ciazy, ale niestety skóra na brzuchu po dwóch ciazach jest rozciagnieta...
 
A ja mam pytanko do dziewczyn od Dukana... Posiadacie może książki? Chyba byłabym zainteresowana tą dietą i się zastanawiam, czy posiadanie ksiązki jest wskazane. Są tam jakieś przepisy, czy przykładowe jakieś menu?? Będe bardzo wdzięczna za odpowiedzi;-)
 
reklama
Karolinusia - GRATULACJE :-)

Ja w spodnie sprzed ciąży wchodzę, jednak o bluzkach mogę pomarzyć ... :baffled: Wróciłam do wagi sprzed ciąży, ale ostatnio z 2kg przytyłam, sama nie wiem jak to się stało :-D:-p:-D:-p
 
Do góry