reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

reklama
Catedra zazdroszcze Ci,że tak waga Ci spada bo u mnie jak na złość stoi w miejscu.Wogóle Wam wszystkim,którym waga spada strasznie zazdroszcze może u mnie też wkońcu ruszy.
Jak sądzicie co znaczy gdy Wasz facet mówi,że podobasz mu sie tak jak teraz wyglądasz,ale lepiej więcej już nie przybieraj na wadze i możesz troche schudnąć.Czy w takim kontekscie słowa,że teraz mu się podobasz mogą być prawdziwe?
 
Doti myślę, ze masz kochajacego męża, dla którego jesteś ważna i który nie chce cie zranić..myślę, że powiedział Ci bardzo delikatnie, że fajnie by było jakbys schudła..i tyle..

boozqowa bez ksiazki ani rusz..poczytaj wszystko i dopiero zabieraj sie za diete..

u mnie -12kg..mieszcze sie w gatki sprzed ciazy i generalnie inne ciuchy..teraz trza jeszcze pozrzucać troszke nadprogramowego balastu przedciążowego..
 
Ostatnia edycja:
A powiedz mi Shenkoka, codziennie robisz coś z przepisów? Jak wygląda Twój taki jadłospis na dzien, czy dwa?

-12 wow... rewelacja! A w jakim dokładnie czasie?
 
Jest to wątek również kosmetykowy, więc mam dla Was fajny kosmetyk. Oczywiście dla Mam, które nie karmią piersią. Jest to balsam modelujący do biustu I.Eris. Niby do miseczek A,B ja mam C. Nie chodziło mi o żadne modelowanie biustu po ciąży, ale o nawilżenie skóry. Stosuję go 2 tygodnie i skóra jest wygładzona bardziej sprężysta, nawilżona. Jak dla mnie fajny kosmetyk. Stosunkowo niedrogi i nie klei się, szybko się wchłania, ma miły zapach. Fajny kosmetyk polecam.
aquamix_balm_new0&.jpg
 
boozqowa ja rozpoczełam diete w styczniu..pierwsza dekada..przez pierwsze pięc dni schudłam 5kg..to motywuje :) potem powoli ale konsekwentnie leciała reszta..i leci do dzisiaj..jesli chodzi o dietę..u mnie to jest juz tak, ze mnie sie nawet nie chce jesc..więc jem niewiele..zaś z uwagi na semiwegetarianizm diete tez mam okrojoną..tzn bez mięcha (co jest fenomenem bo to ono jest podstawa tej diety ;)), ale za to jem mnósto ryb..
dobra..rano dwa serki bakusie..okolo 13-14 ryba w folii alu lub na grillu do tego placek dukana..zapycha na maxa..polecam..wieczorem jesli jestem głodna robie sobie pastę rybna lub jem samego tunczyka..gdy potrzebuje cos słodkiego pije pepsi light (bo wolno) lub wcinam bakusia..tak wyglada jadłospis w fazie pierwszej..potem w fazie II dochodza warzywa..wtedy jest wieksze pole do popisu..brokuły gotowane, szpinak z surimi, zupa warzywna bez marchewki..generalnie nie jem dużo bo i mi sie nie chce..
 
Catedra zazdroszcze Ci,że tak waga Ci spada bo u mnie jak na złość stoi w miejscu.Wogóle Wam wszystkim,którym waga spada strasznie zazdroszcze może u mnie też wkońcu ruszy.
Jak sądzicie co znaczy gdy Wasz facet mówi,że podobasz mu sie tak jak teraz wyglądasz,ale lepiej więcej już nie przybieraj na wadze i możesz troche schudnąć.Czy w takim kontekscie słowa,że teraz mu się podobasz mogą być prawdziwe?
nie prawdziwe choć nie znam twojego M ALE mój M po mojej pierwszej ciąży jak byłam bardziej gruba też tak mowił a jak schudlam to się chwalil a teraz też mowi że mogę być przy takiej wadze ale ja jakoś mu w to nie wierze
Jest to wątek również kosmetykowy, więc mam dla Was fajny kosmetyk. Oczywiście dla Mam, które nie karmią piersią. Jest to balsam modelujący do biustu I.Eris. Niby do miseczek A,B ja mam C. Nie chodziło mi o żadne modelowanie biustu po ciąży, ale o nawilżenie skóry. Stosuję go 2 tygodnie i skóra jest wygładzona bardziej sprężysta, nawilżona. Jak dla mnie fajny kosmetyk. Stosunkowo niedrogi i nie klei się, szybko się wchłania, ma miły zapach. Fajny kosmetyk polecam.
Zobacz załącznik 225638
a dobre to jest na ujędrnienie piersi ? ile to kosztuje


a ja w ciagu 2dni schudłam 3kg przez nerwowke :(
 
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
GRATULUJĘ...
ja mieszcze sie we wszystkie rzeczy sprzed ciazy, ale niestety skóra na brzuchu po dwóch ciazach jest rozciagnieta...
ja sięjesze niemieszcze ale polecam Ci na ujędrnienie brzucha i pupy z firmy EVELINE SLIM 3D termoaktywne serum modelujące (ono jest rozgrzewające )bkoszt 13zł stosuje je 3dni i widze efekty a po MUSTELI po porodowej żadnych efektow nie było a skóra na brzuchu mi okropnie wisi
Karolinusia,Elka,no to gratulacje :tak::tak::tak:
Mi pozostaje zaśpiewać piosenkę:"A ja rosnę i rosnę..." ;-);-);-)
:)))
 
reklama
Arlena nie wiem, czy to ujędrnia, bo stosuję 2 tyg, ale super nawilża i skóra jest taka miła w dotyku i delikatna... i nawilżona, nawet rozstępy przestały mnie drażnić, choć mam pare kosztuje ok.35-40zł. zależy gdzie

hmmm co do mężów...mój D nigdy nie powiedział mi, że kocha mnie taką jaka jestem, ani nic w tym stylu, ale... jak się wcisnęłam w jeansy sprzed ciąży powiedział "chudzinko kochana" i zrobił taki głupkowaty wyraz twarzy jakby chciał powiedzieć "WRESZCIE!"
 
Ostatnia edycja:
Do góry