reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

reklama
Lysa_d gratulacje:-D:-D:-D
Mayo nie szukaj lepiej, to świństwo i wycofali ze sprzedaży:baffled:
Shenkoka a ja mam do Ciebie pytanko , jeśli w Dukanie jest napisane serek homogenizowany chudy to jaki Ty kupujesz?:sorry2:
Lysa a jaką wędline jesz? bo Shenkoka to nie je mięsa chyba:no::sorry2:

Mam nadzieje że mi zapał nie zgaśnie i jutro rusze, książka przeczytana, mniej więcej wiem co i jak. Ale np tego serka nie wiem jaki dodać do otrąb. Nie do końca wiem które wędliny , no ale zobaczymy. Choć lato bez lodów mnie przeraża.:baffled::-D
 
Dentico, ponoć taki serek to tylko w Lidlu można znaleźć. Ja z kolei polecam serek Turka Figura (bodajże). Jest super w smaku i dozwolony przez Dukana
 
Lysa_d gratulacje:-D:-D:-D

Lysa a jaką wędline jesz? bo Shenkoka to nie je mięsa chyba:no::sorry2:

Mam nadzieje że mi zapał nie zgaśnie i jutro rusze, książka przeczytana, mniej więcej wiem co i jak. Ale np tego serka nie wiem jaki dodać do otrąb. Nie do końca wiem które wędliny , no ale zobaczymy. Choć lato bez lodów mnie przeraża.:baffled::-D

Dzieki dentico :) Ja ogolnie zakupy robie w sklepie Aldi (tez niemiecki, nie pamietam czy w Polsce maja placowki, bo myli mi sie a Lidlem). Tak czy siak, z forum dukanowskiego wyczytalam wlasnie tak jak pisala Gemelo, ze ludzie wlasnie sie w Lidlu obkupuja bo maja produkty z najmniejsza zawartoscia tluszczu. Ja np ostatnio w Aldi kupilam puszke tunczyka ktora w 100g produktu ma mniej niz 1% tluszczu wiec bylam pod wrazeniem (byl w wodzie a nie w oleju) a tak to kupuje jedna z szynek, ktore sa wlasnie w Aldi i wybieram po prostu te z najmniejsza zawartoscia tluszczy (zeby bylo ponizej 6% a tych jest kilka). Kupuje tez ser mozzarella wlasnie u nich bo tez ma malo tluszczu i jem go na 2 razy np do sniadania z jajkiem albo czasami do obiadu ale tylko pol dziennie. Kupuje tam tez serki wiejskie beztluszczowe, jogurty beztluszczowe ale u nas serka homo w Aldi nie wiedzialam wiec kupuje w innym sklepie i on ma mniej niz 0,1% tluszczu na 100g. Serki trojkaciki tez bo uzywam ich do plackow z otrebow, lososia w puszce i takiego swiezego do pieczenia w folii z piekarnika (moj ulubiony :)). Ogolnie to wlasnie przez te produkty z Aldi w koncu mniej wydaje na to dietetyczne jedzenie bo ogolnie strasznie drogie sa te produkty w innych sklepach. Trzymam kciuki i jakbys miala jakies pytania to wal smialo, ja i inne dukanowskie dietetyczki nha pewno ci doradzimy ;-)
 
Arlena ja ruszam we wtorek po Świętach, pojade wcześniej do Lidla to zobacze co tam jest i jakie są ceny i Tobie wszystko opisze. Też będe szukać tanich odpowiedników.
 
reklama
Do góry