reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

reklama
Ja pije zieloną bo nie wiem czy czerwoną można gdy się karmi,ale i tak nic może po prostu musze więcej ćwiczyć.Chyba zaczne każdą wolną chwilę poświęcać na ćwiczenia,tylko czy sił mi starczy:tak:
 
To mi az wstyd sie przyznac..wciaz mam 10kg wiecej niz przed ciaza. Nie objadam sie ale dziwne bo smakuja mi slodycze, ktorych wczesniej nie lubilam. Stram sie je ograniczac ale np 1 paczek dziennie poprostu "musze" wciagnac..:-p:zawstydzona/y: Chcialam sprobowac tabletek Meridia ale narazie nie mam odwagi. Wygadam jak Beny Kuleczka..
 
To ja mam przeciwnie,staram się jak moge już mniej jeść nie mogę ćwiczę tak,że do tej pory wszystko mnie boli a waga stoi!! Już mi się wszystkiego odechciewa:(
 
Doti nie martw się trzeba czasu żeby zeszło to co przybyło ja tez się wkurzam bo i nie jem słodyczy chodzę na siłownie w domu też robię brzuszki i żadnych efektów ale tłumacze to sobie że przyjdzie czas że będę "laska" na wakacje hehehe więc głowa do góry ;)
 
a ja mam -7kg:-) jeszcze kilogram i jestem na wadze jak przed Majcią:tak: chce jeszcze pozbyć się 4kg bym już była zadowolona za swojego wyglądu:-) chodź ten weekend urodzinowy mnie dobił:baffled: dwa dni tort:baffled:
 
To i ja sie zamelduje -3 na Dukanie jak na razie :) do pelni szczescia jeszcze -10 kg potrzebuje ale do wagi przedciazowej tylko 3 :) Troche mnie juz nudzi jedzenie, brakuje mi owocow i ziemniokow, makaronu, ryzu ale nie dam sie bo widze efekty i coraz bardziej sie sobie podobam :)

roksi- gratuluje spadku :)
 
jak sądzicie czy waga może stać przez to,że wykonuje zły rodzaj ćwiczeń np. ćwicze aerobik a może powinnam robić ćwiczenia siłowe?
i jeszcze jedno czy karmiąc piersią można pić czerwoną herbate czy nie za bardzo bo nie chce ryzykować zdrowiem małego
 
reklama
Doti-w każdej diecie i podczas ćwiczeń organizm ma kilka faz m.in. waga stoi ponieważ zaczyn korzystać z zapasów i pewnie za tydzień zobaczysz jakiś efekt,grutn to być cierpliwy i ważyć się rano przed jedzeniem i piciem
 
Do góry