reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga sprzed i po ciazy

reklama
Witam :)

Ja od ostatniego miesiaca regularnie tyje 1 kg tygodniowo. Juz 18 na plus. Nie zauwazylam, zeby zbierala mi sie woda w organizmie, tylko palce u rak są mocno spuchniete. Moze tez troche stopy. Na poczatku ciazy mialam nadzieje, ze otrzymalam geny mojej mamy - ona w obu ciazach przytyla tylko 10 kg i zaraz po porodzie byla szczuplutka. No coz, przyjdzie mi troche powalczyc ze zrzuceniem kilogramow :))
 
Przed porodem wybilo +20 a teraz zostalo +14:baffled:
Narazie sie nie przjmuje i nie zwracam uwagi na to ale jak przyjdzie czas to wezme sie za siebie bo sporo zostalo:baffled:
 
przez 3tyg przybrałam 2kg ale położna mówi ze to raczej wody bo strasznie opuchnięta jestem i Mała znowu przytyła 700gr:szok::szok:
więc na liczniku mam 97kg:szok::szok: mam to gdzieś
 
przez 3tyg przybrałam 2kg ale położna mówi ze to raczej wody bo strasznie opuchnięta jestem i Mała znowu przytyła 700gr:szok::szok:
więc na liczniku mam 97kg:szok::szok: mam to gdzieś

Nic sie kochaniutka nie martw ja gdyby nie dieta i szpital to juz ponad sówkę spokojnie bym ważyła a tak mam 96 kg.na liczniku a już 100 kg zobaczyłam na wadze,tylko moja ałam dopiero 2900 waży drobna bedzie po tatusiu i dobrze ;-)
Oleńka o apetycie to ty nic nie mów ja to bym konia z kopytami zjadła ,ale co jak nie mogę:-:)-:)-(.Już mówiłam do D ,że jak się juz tego pozbędę skończe karmić to se tak dam ,że albo będzie gorączka ,alebo brzuch peknie:-):-):-).Oj jak ja lubię jeść:blink:
 
reklama
wiec ja przed ciaza wazylam 60kg,w pierwszych 3 mcach ciazy 55kg,przy porodzie 75kg.a wczoraj na wadze juz 65 kg.wiec od porodu -10kg -brzuszek nadal dynda wiec jeszcze troche wagi spadnie jak wnetrznosci sie zejda na miejsce a pozniej to juz tylko cwiczyc i cwiczyc i cwiczyc....:tak::zawstydzona/y::-D
 
Do góry