reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga sprzed i po ciazy

U mnie jest już 17 kg. na plusie. Dosyć wcześnie miałam problemy z łożyskiem"szybko starzejące się" i było podejrzenie, że mała nie będzie rosła. Tak naprawdę przez ostatnie 2 tygodnie przybrała znacząco na wadze-teraz waży 3040. Wystarczy tych kilogramów!!!:no::no::no:
 
reklama
Ja przytyłam 10,5 kg ale nie to chciałam powiedziec rozmawialam ostatnio z kolezanka ktora ogolnie w ciazy schudla :eek::szok: ale dzidzia zdrowa i duza ogolnie roczniak wyglada na dwu trzy latka
 
A ja już się nie ważę... zobaczę przed porodem ile jest i później zacznę liczyć w dół :))) mam nadzieję, że pójdzie szybko :)))
 
Ostatnio tyję około 1,5 kilograma tygodniowo, co mnie dołuje, bo zapowiadało się, że się wyrobię w 15 kilo, a teraz niestety pozostaje to w sferze marzeń.
Dzisiaj mam 14 na plusie, a przede mną jeszcze 5 tygodni. :no::no::no:
 
u mnie już prawie 18kg na + :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ostatnio nadal tyję, ale myślę, że to Maja rośnie :tak: (mam taką cichą nadzieję, bo jak na razie to wszystko w brzuch poszło, a na twarzy nic się nie zmieniłam, no i nie puchnę ;-))
 
A ja mam 13 na plusie,z poczatku nie tylo mi sie wcale,co mnie dziwilo bardzo,bo nie wymiotowalam wcale....
A potem tak po 1,5 kg miesiecznie nas przybywalo....
Ostatnie 2 mies , to regularnie po 2 kg na mies.
A dzis jak stanelam na wage, to mialam +3kg.

Wiec mysle ze nie pobije rekordu z Gosia , bo wtedy to ponad 20 przytylam :szok:
Najwiecej jednak tyje sie w 9 mies,bo dzidzius w tluszczyk obrasta....moze to nie regola,ale przynajmniej ja tak mialam....:baffled:
 
reklama
Do góry