reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga sprzed i po ciazy

reklama
JA JAK NAJBARDZIEJ ZAMIERZAM KARMIC PIERSIA I CHCIALABYM MOC JAK NAJDLUZEJ ALE CO DO MOJEJ WAGI TO PO CIAZY MUSZE SIE WZIASC ZA SIEBIE BO AZ PATRZEC NA SIEBIE NIE MOGE CZUJE SIE I WYGLADAM JAK SLON:no:ZAWSZE TRZYMALAM WAGE GORA 57 KG A TU NAGLE BOOM:no:
 
Natala no ale diety konkretne przy karmineiu piersią nie wchodzą w grę...ale sama dieta lekkostrawna, unikanie słodyczy i innych wysokokalorycznych rzeczy powinno przynosić efekty, no i dużo ruchu...
"tempo utraty masy ciała nie powinno przekraczać 2 kg na miesiąc" (0,5 na tydzień) przy diecie ok 2215 kalorii dziennie pozwala tracić wagę stopniowo bez obniżania laktacji (Nehring-Gugulska "warto karmić piersią") na pewno są jeszcze do tego różice indywidualne....ja ładnie chudłam jak karmiłam, po 11 miesiącach jak skończyłam byłam z kilo albo 2 chudsza niż przed a w ciąży pierwszej przybrałam prawie 27 kg...mam nadzieje że teraz pójdzie równie dobrze
 
reklama
Do góry