reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga sprzed i po ciazy

reklama
A ja od ostatniej wizyty (czyli 2 tyg) przytyłam 1 kg :szok: W sumie mam 11 kg na + :szok: Sporo...:-(

Ja mam prawie tak samo;-) w piatek mialam wizyte i 12 kg na +, w ciagu dwoch tygodni przytylam tez 1 kg. Boje sie czy zgubie te ...mysle 15-16 kg(bo pewnie do tylu dojde) Czesc na pewno i to bez wiekszego wysilku-wystarczy urodzic:-D(no...bez wysilku,chyba przesadzilam hihi) ale reszta?Jestem ciekawa...czy uda mi sie zgubic,czy jednak mi zostanie(bo zabraknie silnej woli by sie odchudzac;-))czy moze bede szczuplejsza jak przed ciaza,bo i tak bywa...:cool2:
 
Ja mam prawie tak samo;-) w piatek mialam wizyte i 12 kg na +, w ciagu dwoch tygodni przytylam tez 1 kg. Boje sie czy zgubie te ...mysle 15-16 kg(bo pewnie do tylu dojde) Czesc na pewno i to bez wiekszego wysilku-wystarczy urodzic:-D(no...bez wysilku,chyba przesadzilam hihi) ale reszta?Jestem ciekawa...czy uda mi sie zgubic,czy jednak mi zostanie(bo zabraknie silnej woli by sie odchudzac;-))czy moze bede szczuplejsza jak przed ciaza,bo i tak bywa...:cool2:

Skończyłaś już 35 tydzień. Jest duża szansa, że przytyjesz jeszcze tylko około kilograma - także raczej do 15-16 kg nie dojdziesz. :-)
 
KasiaC naprawde myslisz,ze tylko 1 kg? Hmm...:dry: Mi kolezanki mowia,ze to wlasnie pod koniec ciazy najbardziej sie tyje...Ale to chyba nie tyje a puchnie ewentualnie,wiec biorac pod uwage,ze spuchne bo to taka pora a nie inna to pewnie bedzie 15 wiecej:-pMialam duza nadzieje nie przekroczyc 15 kg a z tego co piszesz to chyba mi sie uda :-) Chociaz brzuch mam coraz wiekszy,wejde na 3 pietro to zadyszka taka jakbym weszla na conajmniej 8:-DZreszta...znacie to pewnie tez.
 
Lekarz powiedział, ze moge teraz tak przybierać, bo mocno puchnę, co znaczy, ze sporo wody magazynuje i to ona tyle waży. Zobaczymy po ciąży... ;-)
A dzidziuś jest nie za wielki. W 34 tc waży niecałe 2 kg. Do Deli nam daleko :-D
 
KasiaC naprawde myslisz,ze tylko 1 kg? Hmm...:dry: Mi kolezanki mowia,ze to wlasnie pod koniec ciazy najbardziej sie tyje...Ale to chyba nie tyje a puchnie ewentualnie,wiec biorac pod uwage,ze spuchne bo to taka pora a nie inna to pewnie bedzie 15 wiecej:-pMialam duza nadzieje nie przekroczyc 15 kg a z tego co piszesz to chyba mi sie uda :-) Chociaz brzuch mam coraz wiekszy,wejde na 3 pietro to zadyszka taka jakbym weszla na conajmniej 8:-DZreszta...znacie to pewnie tez.

Z obserwacji siebie i znajomych w 9 miesiącu raczej niewiele się przybiera na wadze - właściwie wcale. Ale każda ciąża jest inna i zawsze może być inaczej.
 
Ja teraz co staję na wagę to 500 g więcej ale tak jak już mówilam puchnę niesamowicie zobaczymy co lekarka mi powie (pewnie nic czekac do porodu :-))
 
reklama
teoretycznie w książkach pisza że w 9tym sie traci nawet troche a nie przybiera, ale nie wspominają o opuchliżnie...ja do samego koca puchłam w tempie zastraszającym, teraz też już zaczelam...a rade z poprzedniej ciązy która na to usłyszałam od gina to było "urodzić"...
 
Do góry