reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga sprzed i po ciazy

a ja narzekalam ze taki maly brzuch i ze nie przybieram na wadze jeszcze kilka tygodni temu,
a dzis w 35 tygodniu mnie polozna zwazyla i +10;-)
podejrzewam ze maluszek mi na wadze ostatnio intensywnie przybiera bo brzuch mam juz calkiem ogromny, ledwo po schodach chodze
no i woda mi sie zatrzymuje - szczegolnie w dloniach
ale w swoje stare rybaczki biodrowki rozmiar 8 jeszcze wchodze
wiec jest ogolnie ok
Ja niby też mam 10 na + i we wszystkie spodnie wchodzę tylko na wysokości brzucha się nie dopinam,więc uda mi nie przytyły na pewno cyc i brzuch no i troszke buzia okrąglejsza jest:-).Stopy mam cały czas spuchniete .Ale mąż twierdzi ,że dużo się nie zmieniłam nie wiem pewnie nie chce sie narazić mi hihihihi:-D
 
reklama
A ja przez ostatnie 4 dni kolejny kilogram do przodu - czyli to już 4 w ciągu 2,5 tygodnia. Pewnie woda mi się zatrzymuje, ale jak patrzę w lustro, to wydaje mi się, że jeszcze nie napuchłam. Oby to się uspokoiło.
 
A ja przez ostatnie 4 dni kolejny kilogram do przodu - czyli to już 4 w ciągu 2,5 tygodnia. Pewnie woda mi się zatrzymuje, ale jak patrzę w lustro, to wydaje mi się, że jeszcze nie napuchłam. Oby to się uspokoiło.
Ja zawsze po kostkach widzę czy puchnę czy nie .Lub po butach czy kapciach ,sprawdzam czy się mieszcą czy cisną czy już wcale w nie nie wchodzę;-)
 
Ja zawsze po kostkach widzę czy puchnę czy nie .Lub po butach czy kapciach ,sprawdzam czy się mieszcą czy cisną czy już wcale w nie nie wchodzę;-)

Do tej pory głównie przyglądałam się twarzy i nie widziałam jakiś drastycznych zmian. Ale właśnie przyjrzałam się moim kostką - jeszcze się odznaczają, ale tak jakoś słabo. :no: Mam nadzieję, że dużo bardziej nie napuchnę.
 
Mój ostatni kilogram który mi doszedł od ostatniej wizyty u gin to moja córcia :)
Aż w szoku byłam jak usłyszałam ile waży ta Moja Kruszynka
 
Ja licze, że dowiem się na jutrzejszym usg ile malutka waży. Mam tez nadzieje, ze nie przytyłam za wiele od ostatniego razu. Moje + 10 kg w zupełności mi wystarczą ;-)
 
a ja totalnie sie pogubilam... nie pamietam wagi sprzed ciazy... chyba 72 kg - tak mi cos swita... w karcie ciazy pierwszy wpis to 76 kg... a dzis bylo 87,6kg... nie wiem juz w koncu ile razem na plusie ale od ostatniej wizyty 0,5 kg ;-) i to nie moje tylko panny Moni ;-)
 
reklama
Do góry