reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga sprzed i po ciazy

teoretycznie w książkach pisza że w 9tym sie traci nawet troche a nie przybiera, ale nie wspominają o opuchliżnie...ja do samego koca puchłam w tempie zastraszającym, teraz też już zaczelam...a rade z poprzedniej ciązy która na to usłyszałam od gina to było "urodzić"...
Hihihihihi to tak jak ja.I jurto nie spodziewam sie żadnych rewelacji:-):-):-)
 
reklama
Moze te moje koelzanki,co nigdy w ciazy nie byly twierdza,ze sie pod koniec tyje bo wlasnie pod koniec dopiero wygladamy jak ciezarowki i to sie tak ludziom wydaje,ze sie duzo tyje...:-D Ja wiem,ze do 15 dobije mimo wszystko bo ja strasznie duzo jem...i na dodatek mam napad na slodycze:szok: wiec nie ma mocnych:no:
 
A ja na razie się nie ważę, wejdę na wagę za trzy tygodnie jak pójdę do gina :)
Ostatnio był tylko 1 kg na + więc liczę, że i teraz tak będzie :)
 
to jak to jest- w 9 miesiącu nie tyjemy, ale dziecko przybiera na wadze, więc powinno nam coś przybyć... wagowo :confused::confused::confused:
Mi faktycznie w 9 mc zmniejszył się apetyt jak byłam z synem w ciązy,ale to pewnie dlatego ,że macica jest wysoko i nawet porządnie nie pojesz bo uciska na żołądek.A parę dni przed porodem cały czas się czyściłam ,leciało górą i dołem .A na 2 dni przed wcale nic nie jadłam tylko piłam.Dopiero na sali porodowej mi się przypomniało ,że nic nie jadłam to mi zamówili pizze,żeby sił starczyło:-)
 
Iza - dziecko moze brać z twoich zapasów...niektórym które nie tyją przez całą ciążę cały czas tak bierze - mam koleżanke która będąc dość pulchną osobą w obu ciążach chudła a nie tyła...choć była zdrowa i normalnie jadła
 
ja juz mialam 15-16 na plus ale teraz mam ok 10-12 na plus:baffled:macice mam nisko od 2 miesiecy wiec mnie nic nie uciska,jem chyba tyle ile jadlam wczesniej:confused: ale nogi i rece mi schudly ze wygladam smiesznie na chudych kikutach i z brzuchem;-)
 
We wtorek byłam u lekarza i okazało się że ważę 90 kg ;) A ostatnio jak byłam to waga pokazywała 93... Dziwne to jest bo wcale nie wydaje mi się żebym schudła :) Wydaje mi sie że oni mieli cos nie tak z waga... ;/
 
reklama
Do góry