reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga sprzed i po ciazy

reklama
a ja ważę 55kg i mi pasuje a po brzuszku już ani śladu tylko skóra jeszcze nie napięta blle
Też mnie denerwuje ta skóra na brzuchu :crazy:
A smarujesz czymś??
A kiedy będzie można ćwiczyć brzuszki żeby się skóra napięła??

Karcian jastes głodna bo pewnie karmisz piersią,raczej musisz jasc bo padniesz.
Tak, karmię piersiakami ;-):-D
I właśnie tak myslę że pewnie przez to cały czas jem ;-):zawstydzona/y:
 
reklama
ja teraz waze 65kg przy wzroscie 175. przed ciaza wazylam 60 i do tego daze,ale na spokojnie,powolutku. prawda jest taka ze jak zaczne cwiczyc to samo zejdzie bez wysilku jakiegos...no poza poceniem sie i katowaniem miesni,ale ja to kocham jak wiecie,wiec bedzie dobrze. od jutra zaczynam chodzic na domowym steperze,a od weekendu bede chodzic na silownie,ale tylko na aeroby,bo miesnie brzuszka mozna cwiczyc 2 miesiace po porodzie,zeby ladnie sie wyrzeźbil i zeby dziury nie zostaly!!!! tak wiec dziwczyny nie cwiczce jeszcze brzuszków bo potem zostaje taka przerwa posrodku brzucha i wtedy juz nic nie da sie zrobic!!! po miesiacu mozna wprowadzac jakies bieznie,rowery,steppery,delikatne ciczenia na rece,nogi,ale bez obciazenia, plecy, brzuszek zaczynamy na samym koncu!! ale tez uwaga,nie wolno przesadzic ze sportem,zeby za szybko i za duzo nie schudnac,bo stracimy pokarm!!!!
 
Do góry