reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga sprzed i po ciazy

reklama
U mnie waga stanęła w miejscu :(((
Jak na razie nie mogę ćwiczyć więc wprowadziłam dietkę :))) (czyli wróciłam do tej samej dietki jak karmiłam małą czyli 0 słodyczy, smażonego, gazowanego itd...) i znów waga pomału w dół idzie :)))

Najgorsze jest to, że przeczytałam że po cc to i nawet przez 6 miesięcy trzeba uważać na brzusio jak się ćwiczy... wszystko zależy od tego jak się rana goi :((( aż załapałam dołka... niby brzuszek mi ładnie maleje ale jest taki galaretkowaty... no nic zobaczę po wizycie co mi gin powie...
A za dwa tygodnie podobno będe mogła na rowerku jeździć... zawsze coś...
 
Ostatnia edycja:
a u mnie z 56 po porodzie sie 58 zrobilo:szok:
a niby chudnie sie przy karmieniu piersia,
u mnie wrecz przeciwnie a glodna jestem non-stop:baffled:

Tak ja u Ciebie Deli, brzuszek ciagle jest, taka oponka miekka, mala ale zawsze
czuje ze juz sie sam z siebie nie skurczy, brzuszki bym musiala robic no ale po cc trzeba z cwiczeniami poczekac
jedyny ruch jaki mam to spacerek raz dziennie
 
Ostatnia edycja:
U mnie brzuchol wisi, takie sadełko wiszące mam :dry: w ciąży ważyłam w ostatni dzień 68,5 a pięć dni później 62, przed ciążą 59 mniej więcej, więc idę w dół, chociaż nie wiem jak teraz, zważę się jutro :-)
 
Ja dzisiaj zwazylam sie pierwszy raz po porodzie.I w dzien porodu wazona bylam w szpitalu bylo 85,5 a dzisiaj 73,5:-) Brzuch troche wystaje,ale w sumie nie jest najgorzej.Spodziewalam sie wiszacej oponki a wyglada prawie tak jak przed ciaza.:-)
 
u mnie waga po wyjściu ze szpitala -9 kg .Teraz jestem w domu 3 dzień ,więc pewnie nic nie schudłam ,bo w szpitalu przez tydzień tylko leżenie :-(.No nic zobaczymy co bedzie dalej:-)
 
reklama
Do góry