reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga sprzed i po ciazy

dziewczyny nie stresujcie sie, masa miesniowa jest ciezsza od tłuszczu, dlatego waga moze sie zatrzymac. no i przy karmieniu wskazana jest lekka nadwaga:-)
 
reklama
Ja mam o dziwo 12 na minusie ale 20 sie przytylo i nadwaga sprzed ciazy wiec mnie to zbytnio nie pociesza. Mimo wszystko jeszcze jakies 20 przydaloby sie schudnac:baffled::baffled::baffled:
 
2tyg po porodzie i 14kg mniej, w ciązy przytyłam 18kg więc jeszczce 4kg plus 10kg które sobie zafundowałam miesiąc przed zajsciem w ciaze:-) i będą znów normalnie patrzec na siebie w lustrze:-)
 
reklama
Do góry