reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Waga sprzed i po ciazy

Mju, moja Nati tez nie je regularnie,wiec tak dzis udalo mi sie godzine pocwiczyc w domu ( stepper i rece:) ) i wyglada to tak,ze dopasowuje czas cwiczen do Malej ( nic odkrywczwgo,co;-)??). Myslalam ze zaczne cwiczyc o 7,a zaczelam o 8 bo Mala chciala pocycać:). Ja tez nie uzywam laktatora bo boje sie nawalu:). No a na silownie bede chodzic w weekendy i planuje robic tak: 1,5 godziny przed wyjsciem( chce chodzic na 10.00) bede ja karmila i karmila i karmila...:) i potem Nati lulu a ja na silownie:). Bedzie w domu tatus wiec jak zacznie plakac to najwyzej poda jej wode z butli i juz! Najedzona bedzie wiec ja na te 1,5 godz. na pewno moge sobie pozwolic:),zeby samej nie zwariowac:). Bo uwazam,ze to normalne,ze w pewnej chwili wszystkie bedziemy mialy dosc tej monotonii i uwiązania. Dlatego zeby do takiego stanu nie dopuścic musimy zapewniac sobie taki wentyl oddechu. No i poza tym tatus niech tez ma troche pola do popisu!:)
 
reklama
natt tu masz rację tatusiowie też się muszą wykazać...
Mój jak może to zostaje z małą a mnie wyrzuca z domu bym sobie na chwilkę odpoczęła... więc wtedy zakupki, fryzjer lub spacer i tak po takim krótkim oddechu znów mam siłę do działania :)))


Ja jeszcze nie ćwiczę bo brak zielonego światełka... ale jak tylko będzie to od razu do pracy się zabieram
 
Witam...Ja to jestem załamana.W ciąży przytyłam 30 kilo.Po ciąży (cesarka)12 ubyło a reszta została.Brałam nawet Lindaxę na początku poszło 5 kg a potemw miejscu stanęło.Steper basen aerobik i żadnych efektów.I ważę sobie ile ważę(jakieś 20 kg co najmniej za dużo)Staram się dietę zachowywać ale szczerze mówiąc to już nie wierzę że schudnę...
 
Witam...Ja to jestem załamana.W ciąży przytyłam 30 kilo.Po ciąży (cesarka)12 ubyło a reszta została.Brałam nawet Lindaxę na początku poszło 5 kg a potemw miejscu stanęło.Steper basen aerobik i żadnych efektów.I ważę sobie ile ważę(jakieś 20 kg co najmniej za dużo)Staram się dietę zachowywać ale szczerze mówiąc to już nie wierzę że schudnę...

A czy tą Lindaxe można przy karmieniu piersią? pewnie nie...:-(no i pisze ze hamuje łaknienie - a ja musze przeciez jesc jak karmie

czy wam dziewczyny wychodzi to jedzenie 4-5 posików małych w ciagu dnia? bo mnie w ogle z tego wzgledu ze nie mam czasu zeby tak jeść i najgorsze ze ostatni posiłek (3 z koleji)jem gdzies koło 12 w nocy jak mała zaśnie:shocked2:
 
reklama
a ja dziewczyny tyje:-(
i piersia karmie wylacznie i to co 2 godziny,
slodyczy nie jem,
same wartosciowe rzeczy
i na spacer conajmniej godzinny wychodze raz dziennie,

chyba mi metabolizm siadl, po porodzie mialam juz 56 a teraz w porywach do 59
a wyjciowa 51
porazka:eek:
 
Do góry