reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga sprzed i po ciazy

pod koniec ciąży miałam 22+ :)szok:), dziś stanęłam na wagę i jest równo 11 mniej; tak więc jesteśmy w połowie drogi, zostało jeszcze 11:tak: ważę teraz 66kg;
tuż po porodzie został mi brzuszek (jednak), ale z każdym dniem jest widocznie mniejszy, więc się o niego nie martwię; myślę, że nie będzie problemu ze zrzuceniem tej nadwagi (powiało optymizmem);-)
 
reklama
Ja pod koniec ciązy miałam 70,5 po szpitalu jakieś 64 i dośc szybko spadłam do 60(czyli jestem na -), teraz nie wiem ile, bo jakoś się nie składa wskoczyć na wagę. Jednak karmienie, czuwanie i przewijanie robi swoje.
 
ja mam po tygodniu 10 kg na minusie
tylko że zostało jeszcze conajmniej drugie tyle - biorac już poprawkę na moje silikony ;)
no ale jak zejdzie z 5 to i tak bedzie super :)
 
W sumie w ciąży wszystkiego przytyłam 13,5 kg:wściekła/y:
do zrzucenia z wagi ciążowej został mi 1 kg ale miałam nadwagę przed więc bym chciała minimum jeszcze z 4 schudnąć a jak się uda to te 9:wściekła/y:
Aneczka Ty masz super figurę, co Ty chcesz zrzucać??? chcesz żeby Twój Cię w lóżku szukał?? bo znikniesz... :-D:-D:-D
 
Aneczka no ja też nie wiem gdzie ta twoja nadwaga:) chyba w biuscie ;)
mi sie wydaje że te 10 kilo to własnie tak standardowo dość łatwo schodzi a potem jest gorzej, poprzednio miałam podobnie...
 
ja mam na minusie 10 kg i mam radoche :-) ale jeszcze jedna dycha została, z ta pewnie trudniej będzie, ale musze musze musze:zawstydzona/y:mam nadz. ze sie uda za niedługo;-)oby...
 
reklama
Do góry