reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga sprzed i po ciazy

reklama
A to juz Piwonia duzo zalezy od organizmu jak sie ma tendencje do tycia to ciezko zrzucic a jak sie jest z natury szczuplym to zawsze latwiej, a jak sie do tego ma dobra przemiane materii to faktycznie karmienie moze w tym pomoc.
 
No to teraz wcale mnie nie pocieszylyscie...:dry: Zawsze myslalam ze karmiac piersia duzo sie traci na wadze i szczerze mowiac to tylko na to liczylam ze mi pomoze zrzucic te dodatkowe kg:-( A teraz juz jestem swiadoma ze chyba nigdy nie wroce do wagi z przed ciazy:-:)-:)-( No nic trzeba bedzie sie z tym pogodzic i pochowac wszyskie lustra w domu w piewnicy:sorry2:
 
hej, przez całą ciążę przytyłam jedynie 2 i pół kilograma,jak wyjęli mi Gabrysie to ważyłam mniej niż przed ciążą,ale jak wyszłam ze szpitala to pozwoliłam sobie troche na różne smakołyki i teraz ważę tyle ile ważyłam przed ciążą:)
 
w takim razie ja protestuje!!! nie zgadzam sie z takim porzadkiem na swiecie ze jedne mamy tyja 2,5 a inne 30kg :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i to w dodatku pewnie zawsze jest tak, ze malo tyja te ktore z waga problemow nie maja a pozostale....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
gdzie tu jakas elementarna sprawiedliwosc???

no i jeszcze jedno mnie strasznie "boli" - w ciazy przez zgage niewiele moglam jesc a teraz jak karmie... nic to... prowadze sobie dzienniczek i w razie czego powinnam wiedziec co ewentualnie szkodzi malej... wczoraj testowo wciagnelam 3 kostki czekolady ;-)
 
Apropo dzienniczka- moja siostra przy pierwszym dziecku zapisywala w dzienniczku ile mala zjadla, o ktorej, jak dlugo spala i o ktorej zasnela i powiem wam ze po kilku tygodniach byla w stanie z dokladnoscia do co 5 minut okreslic kiedy mloda zacznie marudzic, bo albo juz glodna, albo juz spiaca :-D
Prowadzenie tego dzienniczka nie wymagalo wiele wysilku- prosta tabelka na lodowce, szybko zapisac godzine i juz :-)
 
ja prowadze dzienniczek bo u mnie jest ryzyko ze mala bedzie alergiczka ale juz po kilku dniach widac ze ma jakis tam swoj rytm dnia :-)
sa jeszcze jakies wyskoki, ze chce jesc np. co godzinke ale to raczej przez upaly, bo pociumka 10 minut i zasypia ;-)
 
w takim razie ja protestuje!!! nie zgadzam sie z takim porzadkiem na swiecie ze jedne mamy tyja 2,5 a inne 30kg :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i to w dodatku pewnie zawsze jest tak, ze malo tyja te ktore z waga problemow nie maja a pozostale....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
gdzie tu jakas elementarna sprawiedliwosc
Ja tez protestuje i jestem tego samego zdania:wściekła/y::wściekła/y::angry::angry:
 
Ja w ciąży przytyłam 6,5 kg i całość już zrzuciłam :-D
Zobaczę na własnej skórze jak to jest z tym chudnięciem przy karmieniu piersią ale w moim otoczeniu koleżanki które karmiły dużo szybciej chudły niż te co na butli były :tak:
 
reklama
Ja tez protestuje!!!!
To co wy zescie robily ze tak malo przytyly,he?
Ja sie staralam normalnie odzywiac i nie objadac i co tez sporo mi przybylo.....2 tyg temu na wizycie bylo 13 na +...a teraz to juz pewnie wiecej....wrrr.....:baffled:
 
Do góry