reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga sprzed i po ciazy

hej ;-)

ja sie wczoraj mile zdziwilam ;-) wlazlam na wage u rodzicow i.... 11 kg mniej niz miesiac temu ;-) w sumie jestem teraz na poziomie 17tc ;-) szkoda ze przed ciaza tak duzo przytylam :-(
 
reklama
a ja jakos stanęłam w miejscu.. przed porodem 25kg na plus, teraz, 6 tyg po zostało mi jeszcze 10kg... od 2 tyg nie tracę na wadze... ale co tam, skoro karmienie piersią jest zdrowsze/lepsze dla mojego synka, to po prostu będę dłużej gruba i zacznę się poważnie odchudzać jak skończę karmić...
 
Ja karmię pół na pół (czyli cyc i butla) i jak na razie nie zapeszając nie narzekam na spadek wagi

Czekam tylko z utęsknieniem, żeby pozbyć się flaka, który mam na brzuszku :((((
 
a podobno właśnie karmienie piersią sprzyja zrzuceniu wagi :tak:

to dosc ryzykowna teoria biorac pod uwage ze karmiac piersia jestes ciagle glodna jak wilk :tak:
ja tak przynajmniej mam i kolezanki ktore karmily potwierdzaja :tak:

a jestem tak glodna ze malz sie smieje ze jakby mi dal trocin to tez zjadlaby ze smakiem ;-):-);-):tak::-D
 
reklama
Rubi zgadzam sie z toba, dlatego odchudzanie i jakies skoki wagi w dol przewiduje dopiero po zakonczeniu karmienia:tak::tak:Niestety z mateuszkiem prztylam 30kg i po schudnieciu 15podczas karminia w magiczny sposob waga stanela w miejscu i tylko cieszylam sie ze nie idzie w gore.
 
Do góry