reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga sprzed i po ciazy

Malinka mi zostało 4 dni a na plusie już 24 kilo i w ciągu 10 dni 4. Co prawda urosły mi baaardzo piersi w międzyczsie, i pozwoliłam sobie na słodkie. Ciekawe ile mi jeszcze dojdzie do końca. Ostatnią ciążę zakończyłam na 112, teraz mam 109. Buuuuu.
Miranda nie stresuj się to tylko waga. Moja koleżanka przy porodzie straciła 11,5kg. Mnie to pociesza bardzo i ciągle sobie powtarzam, że i u mnie tak będzie. A jestem już taki hipopotam, że nie mogę na swoje zdjęcia patrzeć.
 
reklama
No tak, mi po poprzednim porodzie zeszło 12 kilo, ale 10 zostało.
Malinka, będziemy się razem umawiać na wózeczkowe zrzucanie kilogramów.
 
Mi w ciagu dwoch tygodni przybylo ponad 1 kg.:baffled: Wiec na dzien dzisiejszy mam 13 na + .Pisalam niedwano,ze do konca ciazy dobije do 15-16 i chyba sie nie mylilam:no:
 
Mi w przeciągu 2 tyg przyszło 2 kg, ale to same słodycze hihih ... miałam taką straszną ochotę na słodkie :))), a odmówić sobie ciężko ...
 
karincia to Ty jak wrócisz ze szpitala to nie bedziesz miała co zrzucać i pewnie od razu powskakujesz w swoje normalne ubrania, a co mojego ślubnego to niestety moja ciąża mu się odbiła na wadze,jak mu nie podstawie czegoś pod nos to sam sobie nic nie zrobi do jedzenia - a ja przez pierwsze 3miesiace miałam straszne mdłości więc nie miałam ochoty siedzieć w kuchni a teraz znowu miałam zagrożenie przedwczesnym porodem wiec też obiadki były raczej marne, gdyby nie mały to pewnie w ogóle by ich nie było hehe, tak więc moja waga w górę, męża w dół
 
reklama
no karincia zazdroszcze:zawstydzona/y:

ja dobiłam do 20 na + a przez ostatnie 2 tygonie doszło mi 2 kg - a teraz serio mało jem:wściekła/y:

no i widać ten tłuszcz jak nic na udach, biodrach i tyłku, ale sie bede z nim męczyc po - bo na to zeby mi został to nie pozwole:angry:

no to teraz 82 jest i 108 cm w pasie, jesli to mozna pasem nazwać:-D:-D:-D
 
Do góry