reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga sprzed i po ciazy

A mowilam Miranda wyrzuc baterie:-D:-D:-DNarazie nie dolanczam do ciebie ale niedlugo kto wie:cool2::cool2::cool2:
 
reklama
a ja się ograniczam-no nie dosłownie:)
ale na przykład lody jem tylko 2 razy w tygoniu, nie jadam pieczywa wieczorem, no i słodyczy nie tykam, a więc od 2 tygodni waga stoi w miejscu i całe szczęście bo to już w sumie +16

Ograniczać będziesz się po ciązy, teraz masz swoje przysłowiowe 5 minut
;-) Ale podziwiam, za wytrwałość i determinację :tak:

a ja wagowo to jakbym była dopiero w 5 miesiacu :eek: czy to normalne ze tyle sie je a tak mało przybiera na wadze? :eek: ja mam chyba przemiane materii jak samolot odrzutowy albo cos....:eek:

Ja według tabelki jestem w 7 miesiącu czyli prawidłowo, ale do 6 miesiąca lekarz zarzucał mi odchudzanie, bo nawet dzidziuś był mniejszy niż wiek ciązy wskazywał, a jadłam naprawde wszystko...

Ja patrząc na poprzednią ciążę moją i moich koleżanek, widzę, że bardzo różnie bywa. Niektóre tyją 30 kg i w ciągu 3 miesięcy po porodzie mają swoją wagę wyjściową, niektóre około 15 i też w czasie karmienia samo znika.
Ja niestety należałam do przypadków, że mimo karmienia nic samo nie chciało znikać i w końcu pogodziłam się z tym, że trzeba się wziąć za odchudzanie. Mam nadzieję, że tym razem będzie mniej kilogramów do zrzucania. Ale czego nie robi się dla maluszka :)

Jedna koleżanka urodziła 30 kwietnia i mówi, ze ma 10 kg do zrzucenia, ale nie martwi się, bo liczy, że przy karmieniu piersią zrzuci zbędne kg.
Druga urodziła 9 maja i mówi, ze 3 tygodnie po porodzie ma wagę jak przy pierwszym wpisie w karte ciążową.

Kilogramy to bardzo indywidualna sprawa...
 
To ile juz wsumie mirando przytylas?
razem 16 kilo, ale mam nadzieję że to dużo w tym wody. Taki juz mój organizm że wodę zatrzymuje.Poprzednio też zaczynałam z 83( teraz 84) skończyłam na 112, ale zupełnie się nie ograniczałam a pod koniec juz nie mogłam chodzić i stękałam na wszystkie sposoby. Z 2 tyg. po cc ważyłam 98 kg, resztę musiałam zrzucić za pomocą diety. W sumie te nadprogramowe 15 kilo w 7 miesięcy zgubiłam, ale mocno trzymałam się diety. Mam nadzieję że juz dużo więcej nie przytyję a nadmiar Mała wyssie z piersi.
 
Ja pewnie już tyle mam (ale nie kupiłam jeszcze baterii ,żeby to potwierdzić),bo kazdy mi mówi ,że się zaokrągliłam i buzię mam jak księzyc w pełni:baffled:
 
reklama
Do góry