reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga sprzed i po ciazy

Ostatnio jak u gina mnie ważyli było 7 kg na +, jutro ide znowu, wiec z ciekawości zwazyłam sie w pracy. Mam +8 kg czyli 1 kilogram w ciągu 3 tyg :eek:
 
reklama
Nie wiem jak to możliwe, ale jak stanęłam wczoraj na wadze to -1kg... i wcale sie z tego nie cieszę - dziewczyny czy to normalne?
 
mju pewnie że normalne :tak:
To tylko jeden kilogram więc, może mniej zjadłaś albo załatwiałas się już albo po prostu miałaś na sobie lżejsze ciuszki :-D

Ja też dzisiaj się ważyłam i ... 64,3 więc jakby lekko się ruszyło na + :-)
 
a ja się ograniczam-no nie dosłownie:)
ale na przykład lody jem tylko 2 razy w tygoniu, nie jadam pieczywa wieczorem, no i słodyczy nie tykam, a więc od 2 tygodni waga stoi w miejscu i całe szczęście bo to już w sumie +16
 
a ja wagowo to jakbym była dopiero w 5 miesiacu :eek: czy to normalne ze tyle sie je a tak mało przybiera na wadze? :eek: ja mam chyba przemiane materii jak samolot odrzutowy albo cos....:eek:
 
Jesli Dzieciątko Ci się prawidłowo rozwija to sie nie przejmuj - a nawet ciesz :tak:
 
a ja wagowo to jakbym była dopiero w 5 miesiacu :eek: czy to normalne ze tyle sie je a tak mało przybiera na wadze? :eek: ja mam chyba przemiane materii jak samolot odrzutowy albo cos....:eek:
Nie przejmuj się, ja według tej tabelki jestem w 4 miesiącu :eek:
Pytałam lekarza czy tak może byc że tak mało na wadze przybieram ale ona powiedziała tak jak mju że jeśli z dzieckiem wszystko ok i ma prawidłowe wymiary to tylko się cieszyć że potem mniej kilogramów do zrzucenia będzie :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry