reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga sprzed i po ciazy

reklama
Powstawiamy sobie suwaczki z wagami, bedzie motywacja, ktora wiecej zrzuci, no i popilnujemy sie troche wzajemnie, koniec z lakociami;-)
 
fakt faktem ważne ile kg zostanie nam do zrzucenia po porodzie :tak:
fajnie byłoby podać wagę przed końcem ciąży i zaraz po wyjściu ze szpitala :-) wtedy zacznie się to zrzucanie :rofl2: a może niektóre z nas nie będą się musiały za to zabierać??? :happy:
 
Ja patrząc na poprzednią ciążę moją i moich koleżanek, widzę, że bardzo różnie bywa. Niektóre tyją 30 kg i w ciągu 3 miesięcy po porodzie mają swoją wagę wyjściową, niektóre około 15 i też w czasie karmienia samo znika.
Ja niestety należałam do przypadków, że mimo karmienia nic samo nie chciało znikać i w końcu pogodziłam się z tym, że trzeba się wziąć za odchudzanie. Mam nadzieję, że tym razem będzie mniej kilogramów do zrzucania. Ale czego nie robi się dla maluszka :)
 
reklama
Do góry