reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga sprzed i po ciazy

Szłam cały czas wg tej wagi, ale ona od 7 miesiąca pokazuje, że powinno się przytyć już tylko kilogram na miesiąc :rofl2: a to raczej nie możliwe u mnie :-) ale zobaczymy jak się skończy moja waga :-D. Na razie przestałam się ważyć codziennie, bo mi się nie chce :-).
u mnie też raczej to niemożliwe :-D
a ważę się raczej raz na tydzień, ale waga mi coś ostatnio szwankuje :crazy:
 
reklama
Ja sie dzis chcialam zwazyc ale okazalo sie ze baterie w wadze padly:-D:-DMoze i dobrze, albo waga nie wytrzymala:eek::eek::eek:
 
No ja się ważyłam wczoraj u Gina i od początku ciąży na plusie mam 4 kg. w tym półtora w ciągu ostatniego miesiąca :-p ciężko mi się chodzi i pięty bolą
 
ja nie wiem dlaczego, ale tu mnie nie ważą. Ostatnio przyniosłam im moje notatki wagowe i nic mi nie powiedzieli na nie, tylko że moje tycie może mieć związek z jedzeniem słodyczy a dokładnie z piciem słodkich napoi. A ja nie piję nic oprócz wody i niesłodzonych soków wymieszanych z wodą. Słodkiego też dużo nie jem, a waga już 15 na plusie. A jeszcze 2 miesiące...
 
No ja też cały czas jem to na co tylko mam ochote i mam 8,8 na plusie :-) Waże sie tylko na wizytach u lekarza i z reguły jestem po obiedzie (w domu raczej nie kontroluje na wagi):-)
 
reklama
Do góry