reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga sprzed i po ciazy

dziś rano weszłam na wage z ciekawości i 1kg na plus mam coraz większy apetyt, ostatnio nawet na czekolade za którą nie przepadam, mój sie cieszy bo powiedział, że brakowało mu moich zachcianek w ciąży i pewnie nie miał by co opowiadać w rodzinie i kolegom hehe :-).
łącznie już 8 kg na+
 
reklama
Witam:D A u mnie waga odkąd byłam pierwszy raz u gina(czyli od 6 tygodnia) Nie zmieniła się znacząco:D Wtedy ważyłam 77 kg i modliłam się o to żeby nie przytyć więcej ni 7-11kg w całej ciąży. Były momenty że moja waga nawet spadała zamiast rosnąć, mimo że nie miałam wymiotów ani nie uważałam na to co jem. Zastanawiałam się nawet czy to normalne ale gin powiedział że czasami tak jest jak mama ma za dużo ruchu i kg:) Ostatnio ważyłam się w tamtym tygodniu gdzieś i skazówka znajdowała sie gdzieś pomiędzy 77 a 78 kg. Ale coś mi się wydaje że jak skończe z pracą to przez te ostatnie pare tygodni nadrobie zaleglości hehe ale to już bedzie trudno. Ważne że mała się dobrze rozwija i kopie mamę nie miłosiernie :D:D Pozdrowienia dla wszystkim sierpniówek!!!
 
witam dziewczynki :-)
Ja 1 kg na minus przez 2 tygodnie a to 12 tydzień.
ale w pasie mam o 10 cm więcej szok normalnie.
W 1 ciąży przytyłam 9 kg ale brzuszek miałam od 5 miesiąca,
w 2 ciąży 14 kg i brzuszek na koniec 4tego.
Teraz nie wiem co się dzieje!
Pozdrawiam
 
a to widzialyscie?

na co skladaja sie nasze "nabyte" kg

Dziecko ~3,5 kg
Macica ~2 kg
Płyn owodniowy ~3 kg
Łożysko 0,5-1,5 kg
Piersi 1-3kg
Tłuszczyk 2-5kg
 
reklama
Do góry